HaberlerTeknoloji

Vivo X60 Pro+ ile çekilmiş fotoğraf örnekleri paylaşıldı

Vivo yeni modeli Vivo X60 Pro+ modelindeki geliştirilmiş çift kamera gimbal sistemini tanıttı. Kamerasıyla çekilmiş fotoğrafları paylaştı.

Vivo yarın tanıtacağı Vivo X60 Pro+ modelinin tanıtımlarına devam ediyor. Firma tarafından son yapılan paylaşımlarda telefon ile zorlu koşullarda çekilmiş fotoğraflara yer verildi.

Pro+, geçtiğimiz yıl X50 serisi ile birlikte piyasaya sürülen gimbal stabilizasyon sisteminin geliştirmiş ikinci neslinin tanıtılması da bekleniyor. Weibo’da paylaşılan gönderide gimbal sisteminin pan-tilt mekanizmasından bahsediyor şimdi iki kamerada yer alıyor.

Vivo X60 Pro+

Ana kamera, 4’ü 1 arada gruplamayla 1,2 µm piksele sahip 50 MP ISOCELL GN1 sensörünü kullanacak . Ayrıca, ZEISS markasına dikkat çekiyor, Vivo geçen ay lens üreticisi ile ortak bir Ar-Ge programı başlattı . Ayrıca, telefonun lensleri aşağıdaki gibi fotoğraflar için kullanışlı olan ZEISS’ın T * yansıma önleyici kaplamasını kullanır:

Ana kameranın yanı sıra, vivo X60 Pro + ‘ın 48 MP ultra geniş kamera, periskop lens (5x büyütme, 125 mm) ve derinlik sensörüne sahip olması bekleniyor. Muhtemelen, ikinci gimbal sistemi, tipik OIS sistemlerinin sunabileceğinden daha iyi stabilizasyon sunabiliyor.

Diğer modellerinden farklı olarak Pro+, Snapdragon 888 yonga seti ile desteklenecek, bu da görüntü işlemede daha fazla hesaplama gücüne sahip olduğu anlamına geliyor. Yeni amiral gemisi yarın saat 12: 30’da (UTC) başlaması planlanan bir etkinlikte tanıtılacak.

Vivo X60 Pro+ Teknik Özellikleri

Vivo X60 Pro+ Teknik Özellikleri

V2056A kodlu spor modeli olan vivo X60 Pro+, bu ayın başlarında 3C sertifikasını aldı ve bu süreçte 55W şarj olduğunu ortaya çıkardı. Aynı model Snapdragon 888 yonga seti, 12GB RAM ve Android 11 ile Geekbench’te de görülmüştü.

Vivo X60 Pro+ kamera örnekleri (piksel gruplama etkinken)

 

Kaynak (Çince)

pomeranian boo fiyatları

Ömer Gül

Kocaeli Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezunum. Türkiye genelinde yaşanan olayları takip ederim, aynı zamanda teknolojik gelişmeler ve magazin dünyasıyla ilgili konularda yazmayı da seviyorum. Tarafıma Ogul@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu