HaberlerListeler

Vivo V15 Pro, 32 MP Selfie Kamerasıyla Geliyor

Çin mobil pazarının önemli oyuncularından  birisi olan Vivo firması yakında piyasaya süreceği iddialı modellerinin hazırlıklarını devam ettiriyor. Yeni serinin ilk modellerinden olan Vivo V15 moeli 32 MP çözünürlüğünde ki özel kamera modülü ile rakiplerinin arasından sıyrılmaya çalışacak.

Vivo V15 Pro özellikleri ve fiyatı

Firma tarafından yapılan açıklamaya göre 20 Şubat 2019 tarihinde ilk modeli Vivo V15 Pro tanıtılacak. Vivo V15 Pro tamamı çerçevesiz 6.41 inç büyüklüğünde Süper Amoled ekran ile piyasaya çıkacak. Parmak izi okuyucusunun ekrana entegre olacağını söylememiz gerekiyor.

8 çekirdekli Snapdragon 675 yonga seti kullanılacak olan telefonda 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanı yer alıyor. Telefonun satışının yapılacağı bölgelere göre değişik bellek varyasyonları kullanılabilir.

Telefonda en çok dikkat çeken özelliklerden birisi hiç şüphesiz özel modülü bulunan ve 32 MP çözünürlüğünde ki ön kamerası ve 48 MP çözünürlüğünde ki ana kamera. Ana kameraya yardımcı olması açısından 5 MP ve 8 MP çözünürlüğünde iki kamera daha yer alacak.

Vivo V15 Pro fiyatı ise 350 $ seviyesinde olacağı tahmin ediliyor.

Vivo V15Pro Aamir Khan reklam filmi

Vivo V15Pro Reklam filmi | Time To Pop The Party

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu