Vivo Nex S Özellikleri ve Kutu Açılışı
Çentiksiz uçtan uca ekran teknolojisiyle karşımıza çıkan Vivo Nex S, şimdiye kadar görmeye alışkın olmadığımız gövde içine gizlenen sürgülü kamera sistemiyle görücüye çıktı. Teknik özelliklerini ve kutu açılışını videodan izleyebilirsiniz.

Vivo Nex S Kutu Açılışı, Geleceğin Telefonu

Vivo Nex in en önemli özelliği telefona tasarımsal güzellikte katan sürgülü kamera sistemi olduğunu söyleyebiliriz. Bu tasarım sayesinde hiç çentiği olmayan ve uçtan uca çerçevesiz ekrana sahip telefonlar farkını belli ediyor.

Resmi olarak satılacağı ülkeler arasında henüz Türkiye bulunmasa da öncelikle Rusya, Hindistan, Malezya, Hong Kong ve Tayvan'da satışa çıkacak ve daha sonra diğer ülkelerde satışa çıkması bekleniyor. Yeni çıkan telefon modellerinin başlangıç modelinin fiyatı 605 dolar açıklandı.

Vivo Nex S Teknik Özellikleri

Vivo Nex S Teknik Özellikleri

Vivo Nex S içerisinde diğer markalarında tepe modellerinde yer alan SnapDragon 845 işlemci yer alırken 8 GB RAM ile 128 GB veya 256 GB dahili depolama hafızası bulunuyor. Artık bir çok markada görmeye alışkın olduğumuz ekrana entegre olan parmak izi okuyucusu Nex S'te de yer alıyor.  4.000 mAh batarya ile kullanıcılara oldukça uzun kullanım süresi sunuyor. Detayları videoda izleyebilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları