Thor: Ragnarok'un Yeni Fragmanı
Marvel Sinematik evrende belkide ne az hayranı olan kahramanlardan birisi bence Thor'dur. Onun filmlerinde hep bir eksiklik hissi vardır ve bu eksiklik son zamanlarda ek kahramanlarla giderilmeye çalışılıyordu. Geçtiğimiz aylarda yeni filmi olan Thor: Ragnarok için bir fragman yayınlanmış ve fragman sonrası çeşitli eleştirilere maruz kalmıştı.

San Diego da düzenlenen Comic Con etkinliğinde filme ait ikinci bir fragman yayınlandı. Tamamı 2.5 dakika süren fragman baştan sona aksion dolu olmasıyla birlikte filme eklenen kahramanların özelliklerini de tam olarak gösteriyor.

Fragman içerisinde yer alan detaylara gelecek olursak, Loki yeniden iyiler kısmında yerini alıyor ve filmde devam edeceğini gösteriyor. Tabi yine ihanet eder mi orası muamma. Hulk'un yeni şekli oldukça etkileyici olmuş ve üzerindeki savaş kıyafeti bence yakışmış ama zaten süper güçlü olan hulkta silaha gerek yoktu. Thor ve Loki düşmanlara lazer silahıyla ateş etmeye başladığı sahnede ise yahu koskoca tanrısın, çekicin vardı zaten al kılıç kalkan kabulüm ama bu silah hiç gitmemiş.

Bu film tutar diyerekten sizi fragman ile baş başa bırakıyorum.

Thor: Ragnarok ne zaman vizyona girecek

Bu yılın en çok beklenen filmlerinden olan Thor: Ragnarok 03 Kasım 2017 tarihinde hayranlarıyla buluşacak.

Thor: Ragnarok Oyuncuları

Chris Hemsworth       Tom Hiddleston       Cate Blanchett     Tessa Thompson

Chris Hemsworth                       Tom Hiddleston                   Cate Blanchett                   Tessa Thompson

Rolü : Thor                                         Rolü : Loki                              Rolü : Hela                              Rolü : Valkyrie


Mark Ruffalo       Jeff Goldblum      Karl Urban      Anthony Hopkins

Mark Ruffalo                              Jeff Goldblum                            Karl Urban                       Anthony Hopkins

Rolü : Bruce Banner / Hulk    Rolü : Grandmaster            Rolü : Skurge                          Rolü : Odin

"Thor: Ragnarok" Official Trailer Video

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları