Tayvan'ın Chiayi şehrinde yaşayan ünlü politikacı Tung Hsiang'ın vefat etmesinin ardından dünyayı ağzı açık bırakacak bir vasiyet ortaya çıktı. Nereden aklına geldi bilinmez ama vasiyetine göre cenaze töreninde direk dansçılarının arabaların üzerinde dans etmesini istemiş.

Onun bu acayip vasiyetini de varislerin yerine getirince cenaze töreninde ayrı ayrı arabaların üzerine striptiz yapan 50 direk dansçısı cenaze konvoyuna eşlik etti. Ortaya çıkan bu görüntü ise hem cenaze töreninin unutulmazlar arasına soktu, hemde töreni ve daha sonra videoyu izleyenleri ikiye böldü. Tabi dinimizde yeri olmayan böyle bir uygulamanın ülkemizde yapılması söz konusu değiş ama zaten ölen adam Müslüman olmadığı için yorumlara kin kusmanıza gerek yok. Bazı şeyleri eğlencesine izlemelisiniz. Anın keyfini çıkartın.

Tabi böyle bir hayaliniz varsa bize karışmak düşmez Tayvan'da uygulanabildiğini artık biliyorsunuz. Bakın dünyada kimsenin adını bile bilmediği Tung Hsiang artık en ünlülerden biri ama maalesef oda öldükten sonra ünlendi.

Cenaze Töreninde 50 Direk Dansçısı Araçların Üzerinde Dans Etti

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları