Apple, yayınladığı son reklam filminde iPad kullanan basın mensuplarına "Kendinize bir bilgisayar almalısınız" diyen Microsoft CEO'suna göndermede bulundu ve "Bilgisayar mı? O da ne?" yanıtını verdi.

Microsoft CEO'sunun bir konferansta elinde iPad olan katılımcılara "kendinize bir bilgisayar almalısınız" demesinin ardından Apple, yayınlandığı son reklam filminde Microsoft'a göndermede bulundu. Hemde süper bir cevap.

Bilgisayar mı? O da ne?

iOS 11 güncellemesi ile birlikte yeni dosya yöneticisi ve çoklu işlem yeteneklerine kavuşmuştu.  Bu özelliklere sahip iPad Pro için Apple yeni bir reklam yayınladı.

Reklamda bir öğrencinin günlük yaşantısı sırasında 10.5 inç iPad Pro, Apple Pencil, Smart Keybord kullandığını görüyoruz.  Sürekli olarak fotoğraf çekmeyi ve bir şeyler yazmayı seven oyuncu  yazıları Microsoft Word'de yazarken, çektiği fotoğrafları ise iMessage ile gönderiyor.

Reklam filminin sonunda ise bir komşusu "Bilgisayarla ne yapıyorsun?" diye sormasının ardından küçük çocuk "Bilgisayar da nedir?" diye cevap vererek Apple'ın vermek istediği mesajı ortaya koyuyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları