HaberlerListelerÜnlüler

Vatan Şaşmaz’ın Garip Ölümü Türkiye’yi Şaşkına Çevirdi

Olay yeri inceleme ekibinin 3,5 saatlik çalışmasına göre Beşiktaş’ta bir otel odasında Vatan Şaşmaz’ın srtından 4 el ateş ile vurulduğunu Filiz Aker’in de tek kurşun ile öldüğünü raporlarında belirtti . Kurşunların ise Filiz Aker’in ruhsatlı silahından çıktığı anlaşıldı.

Vatan Şaşmaz ve Filiz Aker’in cenazeleri ise polis ekipleri ile birlikte Şişli Eftal Eğitim ve Araştırma Hastahanesi Morgu’na nakledildi.

 TFiliz Aker’in psikolojisinin bozuk olduğunu dile getiren yiğeni Dora Ercan olaydan önce “Benimle vedalaşır gibi konuşu” gibi cümleler sarfetti .

tabii ki bu bulgular dışında bir sürü iddia var örneğin , Filiz Aker’in eski sevgilisinin de öldürüldüğü, Filiz Aker’İn Vatan Şaşmaz’a aşık olduğunu fakat Şaşmaz evli olduğu ve karısından boşanmadığı için Filiz Aker’in onu öldürdüğü , Vatan Şaşmaz’ın eşinin hamile olduğu çok yakında doğacağını , Vatan Şaşmaz’ın instagramdaki son paylaşımları ise son sözleri oldu tabii ki . Sevgili okurlarımız olay aydınlanana kadar başka şeylere itimat etmemeniz daha iyi olacaktır diyoruz ama yine de siz bilirsiniz .

pomeranian boo fiyatları

Ömer Gül

Kocaeli Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezunum. Türkiye genelinde yaşanan olayları takip ederim, aynı zamanda teknolojik gelişmeler ve magazin dünyasıyla ilgili konularda yazmayı da seviyorum. Tarafıma Ogul@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu