Haberler

Uyuşturucu Satıcısı Taksi Sandığı Polis Arabasına Bindi

Danimarka polisinin Twitter üzerinden duyurduğu olay 21 Aralık 2017 tarihinde, anarşist grupların kendilerine göre kurtarılmış bölge olarak lanse ettikleri Christiania’da yaşandı.

Kopenhag Polisi’nin resmi twitter hesabından yapılan “Dün akşam Christiana’dan bir esrar satıcısı, eve hızla gitmek için taksiye bindiğini sanıyordu. Ancak oturduğu aracın polis otomobili olduğunu fark edince çok şaşırdı. Polis memurları da onu gördüklerine çok mutlu oldu çünkü yaklaşık bin tane esrarlı sigara taşıyordu” şeklinde paylaşımdan sonra ülke gündeminin en ilginç olayı olarak ortaya çıktı. 

İlgili Makaleler

Yaşanan bu olayın ardından sosyal medya üzerinde binlerce dalga geçen paylaşım yapılırken, mevzu ülke dışına taşarak artık bütün dünya çapında bilinir oldu ve taksi sanarak polis arabasına binen şaşkın uyuşturucu satıcısı da yılın en saf suçlusu seçildi diyebiliriz.

Yaklaşık bin kişinin yaşadığı Christiana Bölgesinde neredeyse yaşayan herkes suç makinesi. Bu yere ait bir kaç fotoğrafı aşağıda görebilirsiniz.İlginiz Çekebilir
pomeranian boo fiyatları

Ömer Gül

Kocaeli Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezunum. Türkiye genelinde yaşanan olayları takip ederim, aynı zamanda teknolojik gelişmeler ve magazin dünyasıyla ilgili konularda yazmayı da seviyorum. Tarafıma Ogul@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu