Gezi RehberiListeler

Üsküp Gece Hayatı

Üsküp birbirinden farklı eğlenceli bar, kafe ve clublar ile renklice çok canlı bir gece hayatına sahip olmaktadır. Jazz müzik, yerel müzik birbirinden farklı Dj performansları ve konserleri ile farklı faklı zevke göre eğlence mekanları bulmak Üsküp’te çok mümkün.

Çarşı içince Jazz müzik dinlerden bir restoranda girip yerel müzikleri dinleyerek lezzetli yemekleri yiyebilirsiniz. Vardar nehrinin kıyılarında kafelere oturup keyfinize göre sıcak, soğuk içeceklerinizi yudumlayıp dinlenebilirsiniz. Üsküp’de clublara girerek sabahlara kadar eğlenebilirsiniz.

Üsküp Gece Hayatı Mekanları:

Havana Club

Havana Club

Bu mekan da her gece farklı bir grup sahne alarak canlı müzik yapmaktadır. Şehrin merkezde bulunan Havana Club’a giriş ücreti 1,5-2 avro civarında. Mekanın müzik konsepti oldukça kaliteli ve içecekleri ülkemize göre oldukça uygun fiyattadır.

Kino Karposh

Kino Karposh

Kino Karposh sürekli düzenlediği partileri, müthiş atmosferi, sinema temalı konsepti ve biraz gizli saklı bir konumda olduğu için gençler ve öğrencilerin en popüler mekanlarından biridir. Mekan gün içerisinde kafe tarzı işlerken oturup kahvelerinizi içebilir, akşam saatlerinde ise canlı müzik esnasında içkilerinizi yudumlayarak eğlenebilirsiniz. Ayrıca mekanda Büyük bir teras da bulunmaktadır.

Menada

Menada

Menada Üsküp’te Türk çarşısında bulunan gözde mekanlardan biridir. Güzel jazz müziğini canlı olarak dinleyebileceğiniz ve müziğin keyfini sonuna kadar çıkarabileceğiniz güzel bir mekan.

Old School Cafe

Old School Cafe

Mekan küçük alanı olmasına rağmen çok sık canlı müzikleri ile ön plana çıkmaktadır. Çalışanları sıcak kanlı ve oldukça nazik olan bu Cafe’de Fiyatlarda oldukça uygundur. Old School Cafe çok kalabalıktan kaçanlar için harika bir seçim olacaktır.  

Üsküp Gece Hayatı Video

pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu