HaberlerTV Yayınları

Ünlüler Fener Ol kampanyası için canlı yayın yapacak

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç tarafından kulübün borçlarına destek olması amacıyla başlatılan maddi yardım kampanyası Fener Ol’un tanıtım çalışmaları doğrultusunda birçok ünlü canlı yayında izleyiciler ile buluşacak. Ünlülerle yapılan tanıtım sayesinde kampanyanın daha büyük kitlelere ulaştırılması ve gelen bağış miktarının daha da arttırılması bekleniyor.

Sarı Lacivertli kulübün başlatmış olduğu Fener Ol kampanyası için birçok Fenerbahçeli ünlü isim bir araya gelerek FB TV üzerinden canlı yayın yapacaklar. FB TV üzerinde 3 Mayıs gününde saat 21:00’de canlı yayınlanacak olan ‘İlker Ayrık ile Fener Ol Özel’ programı, kampanyaya desteği arttırmak ve Fenerbahçe gücünü bir kez daha vurgulamayı amaçlayarak Fenerbahçe’ye gönül vermiş birçok ünlü ismi bir araya toplayacak.

3 Mayıs günü yapılacak Fener Ol Özel programına katılması beklenen isimler ise şöyle;

Murat Dalkılıç, Murat Şeker, Hande Katipoğlu, Tülin Şahin, Tim Seyfi, Ceyhun Fersoy, Begüm Öner Fersoy, Hakan Bilgin, Hakan Ural, Uraz Kaygılaroğlu, Tuncay Şanlı, Ali Güneş, Mehmet Aurelio ve daha fazlası.

Programda birçok özel ismin buluşturulduğu ve anıların yad edildiği bir ortam yaratılacak. Bu yüzden de izleyicilerle birlikte çok keyifli vakitler geçirilmesi bekleniyor. Sizler de Fener Ol Özel programını izlemek için 3 Mayıs Cuma günü FB TV ekranlarında bekleyebilirsiniz.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu