HaberlerListelerMagazin

Ünlü Model Adriana Lima ve Metin Hara Ayrıldı mı?


37 yaşındaki Brezilyalı model Adriana Lima, 1.5 yıldır aşk yaşadığı 36 yaşındaki Türk yazar Metin Hara yı takipten çıkardı ancak beraber olan fotoğraflarını silmedi. Adriana Limanın takipten çıkarması sonucu acaba ayrıldılar mı sorusu gündeme geldi. Takipten çıkardıktan sonra imalı bir paylaşımda da bulundu. Ünlü model durum olarak paylaştığı mesajında şöyle dedi: “Kadınlar, siz kötü yetiştirilmiş erkekler için bir rehabilitasyon merkezi değilsiniz.”

Metin Hara ise Adriana Lima’yı hala takip ediyor ve ondan herhangibir paylaşım gelmedi. Ünlü çiftten başka bir açıklama da yapılmadı.


Ünlü model ve Türk yazarın aşkı başladığı günden bugüne en çok konuşulan ilişkilerden biriydi. Adriana Lima yakın zamanda evlilikle ilgili yeşil ışıkta yakmıştı. Şimdi neden böyle bir olay yaşadığının detaylarını önümüzdeki günlerde öğreniriz. Umarız tatlı çiftimizin arasındaki sorunlar çözülür.

İlginiz Çekebilir
pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu