HaberlerTürkiye

Üniversite Yemekhanesinde Korkunç İş Kazası

SAKARYA Üniversitesi’nin (SAÜ) yemekhanesinde, mutfakta stajyer olarak çalışan Edanur Avcı (17), kıyma makinesi ile çalışırken bir anlık dalgınlığının kurbanı oldu. Genç kız kolunu omzuna kadar kıyma makinesine kaptırdı ve kolu makinenin dişlerinde parçalandı. 

Korkunç olay, Sakarya Üniversitesinin yemekhanesinde oldu. Stajer olarak mutfakta çalışan Edanur Avcı, verilen işi yapmak için kıyma makinesinin başına geçti, tam makinenin içine kıyma koyuyordu ki bir anlık dalgınlıkla makine kolunu kaptı genç kızın acı içinde çığlıklarına yakınındaki biri hemen müdahale edip kızın kolunu çekip çıkarttı ve makineyi durdurdu. Ancak genç kızın kolu makinenin dişleri tarfından omzuna kadar parçalandı. Hemen 112 acil servisi arayan diğer çalışanlar kızı sakinleştiremedi. 

Sağlık ekiplerinin olay yerine ulaşması ile hemen hastaneye kaldırılan Edanur, acilen tedaviye alındı. Acil olarak ameliyata alınan genç kızın kolunun kesilme ihtimali olduğu söylenmekte. Bu esnada yemekhanede inceleme yapan polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

Umarız Edanur kolunu kaybetmez ve biran önce sağlığına kavuşur.


pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu