HaberlerListelerSpor

Ümit KARAN Kendini Rezil Etti!

Naptın Sen Ümit KARAN

Galatasaray’ın eski yıldızlarından Ümit KARAN yine kendini olaya fazla kaptırdı ve Eskişehirspor – Fenerbahçe maçının ardından Fenerbahçe’nin penaltısını haksız bularak ben Fernandao’nun yerinde olsam öyle bir penaltıyı bilerek dışarı atardım.

Böyle komik bir penaltıyı veya kırmızı kartı hayatımda görmedim, gördüysem namertim dedi ve bunun üzerine her zaman hazır kıta bekleyen geçmiş avcıları arşivleri araştırarak 11 yıl geriye gittiler ve Ümit KARAN hakkındaki gerçekler ortaya çıktı.

Tarih 11 Eylül 2005 sezon 2005-2006 Ümit KARAN Galatasaray – Sivasspor maçında sahadaydı. Maç sonucu 2-0 buraya kadar her şey normal. Gollerin ikisinde yıldız golcü Ümit KARAN atmıştır.

Ne olduysa o ikinci golde oldu maçta dakika 83 ve sivassporlu futbolcu hakemin pozisyonda devam kararı verdiğini fark etmiyor ve etrafında kimse yokken topu eline alıyor. Hakem penaltı noktasını gösterdiğinde topun başına direk Ümit KARAN geçiyor ve topla kaleciyi ayrı köşelere gönderiyor.

Bunları yapan Ümit KARAN diğer takım taraftarları tarafından rezil edildi dersek yeridir.

Penaltının Oluşumu

Penaltının Oluşumu

Ümit KARAN’ın golü

Ümit KARAN'ın golü

İlginiz Çekebilir
pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu