EDİTÖR BAŞVURU
Tasarımlar ve SanatListelerYaşam - insan

Uluslararası Halk Fotoğrafları Yarışmasını Kazanan 10 Fotoğraf

Uluslararası fotoğraf meraklıları ve fotoğrafçıları ağı The Independent Photographer, People Photography (Halk Fotoğrafları) yarışmasının kazananlarını açıkladı.

Uluslararası fotoğraf meraklıları ve fotoğrafçıları ağı The Independent Photographer, People Photography (Halk Fotoğrafları) yarışmasının kazananlarını açıkladı.

Sınırları aşan, kültürleri kapsayan ve dünyanın en ücra köşelerini kateden Halk Fotoğrafları yarışması (People Photography Award), insanlığın çeşitli güzelliğini kutluyor. Çalışmalarını Afrika‘nın uluslararası gelişimi ve algıları üzerine bir diyaloğa katkıda bulunmayı amaçlayan Amerikalı bir fotoğrafçı, yazar ve editör olan Peter DiCampo, yarışmanın hakemiydi.

O, Everyday Africa’nın ve bunun sonucunda ortaya çıkan kâr amacı gütmeyen kuruluş The Everyday Projects’in kurucu ortağıdır. Instagram tabanlı projeler küresel bir fenomen haline geldi ve sınıflarda ve medya klişeleri ve yerelleştirilmiş hikaye anlatımının tanıtımı üzerine atölyelerde düzenli olarak konuşmacı olarak yer alıyor. 2019 Stanford JSK Gazetecilik Bursiyeri.

Çalışmaları olağanüstü bir yetenek seviyesi sergileyen 10 görsel sanatçısının görsellerini keşfedin: Kazananlara ve finalistlere tebrikler!

Daha fazla bilgi: Instagram | Facebook | twitter.com

1.lik Ödülü – Marcin Jozefiak

1.lik Ödülü - Marcin Jozefiak

Ödül: 1000 $.

“Herkes için değil” için Muil – Seul, Kore 2020.

Bu fotoğraf, Kore’deki çeşitliliği ve alt kültürleri araştıran devam eden bir çekim dizisinin başlangıcıdır. Fotoğraflar, Kore çeşitliliğinin ve onun güzelliğinin bir albümünü sunmak amacıyla daha büyük ölçekli bir projenin başlangıcıdır.

2.lik Ödülü – Mat Hay

2.lik Ödülü - Mat Hay

Ödül: 600 $.

“Ailenin kamp aracında Alice ve Sarah” – Glen Lyon, Perthshire, İskoçya.

Scottish Highlands’in ücra topluluklarını ve değişen manzaralarını inceleyen altı yıllık bir belgesel projesinin parçası. ‘A Heather Burn’, izolasyonun eşiğinde olanlar için hayatı ve insanlar, hayvanları ve bu zorlu çevre arasındaki bağları gösterir.

3.lük Ödülü – Heun Jung Kim

3.lük Ödülü - Heun Jung Kim

Ödül: 400 $.

“Tae Jung ve Ha Ru” – Kore⁠.

Geleneksel Kore “Baek-il” partisi, birçok Koreli evde bir norm olarak kabul edilen asırlık bir gelenek. Bu, 18. Yüzyılda 1950’lerde Kore Savaşı’na kadar yüksek bebek ölümleri nedeniyle doğumdan sonraki 100. günde Kore kültüründe önemli bir dönüm noktası anlamına geliyor. Bu portre, COVID-19 salgını sırasında Hanbok giymiş kızıyla birlikte bu dönüm noktasını kutlayan çift portresini gösteriyor. Fotoğraf, bu benzeri görülmemiş zamanlarda yaşamın kırılganlığını ve anneliğin gücünü yansıtmaya yönelik bir girişimdir⁠. “

Ali Dahiru – Finalist

Ali Dahiru - Finalist
“Nwunye” (Geleneksel düğün) – Nijerya.

Eduard Korniyenko – Finalist

Eduard Korniyenko - Finalist

“Öncüler” – Pyatigorsk, Rusya, 2020⁠.

Kodiak Greenwood – Finalist

Kodiak Greenwood - Finalist

“Yağmurda bir pencereden portre” – California, ABD⁠.

Maria Gutu – Finalist

Maria Gutu - Finalist

“Kış gelenekleri” – Varatic, Moldova⁠.

Shibasish Saha – Finalist

Shibasish Saha - Finalist

“Nilüfer hasadı” – Nilgani, Batı Bengal, Hindistan.

Sirli Raitma - Finalist

Annemin portresi – “EHA” serisinden⁠.

Vladimir Zivojinovic – Finalist

Vladimir Zivojinovic - Finalist

“Sırbistan’ın Kırmızı Altını: Biber” – Donja Lokosnica, Sırbistan⁠.

Originally posted 2021-11-19 09:55:10.

İlginiz Çekebilir

shafiq rehman

DEVELOPER http://www.pakistanjobs.pk/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu