HaberlerListelerTV Yayınları

Ülkemize Geldi Diye Dizi Severlerin Çok Sevindiği Netflix te İzleyebileceğiniz Diziler

1. The Killing Dizisi

The Killing Dizisi

Cinayet ve korku dizisi sevenler için kaçırılmaması gereken güzel bir dizi. İlk başta başka kanalda yayımlanmaktaydı ama sonradan Netflix kanalına geçerek daha çok izleyiciye ulaşmayı başardılar.

İlgili Makaleler

2. Arrested Development Dizisi

Arrested Development Dizisi

Sitcom tarzında dizileri izlemeyi sevenler için süper bir tercih olacaktır. Bir zamanlar çok zengin bir hayat yaşayan Bluth  ailesinin zor duruma düşünce çektikleri çile ve daha az parayla aileyi geçindirmeye çalışan babanı uğraşları.

3. Marco Polo Dizisi

Marco Polo Dizisi

Muhteşem bir dizi dersem yeridir. Bence kaçırmamalısınız eski sezonu bulup hemen izleyin 2. sezonu başlamak üzere. 

Moğollar ve Çin arasında geçen olaylara başka bir bakış açısıyla bakıyor dersem yeterli yoksa diziyi anlatmış olurum.

4. House of Cards Dizisi

House of Cards Dizisi

Hırs, güç ve politikanın nasıl olduğunu gösteren bir dizi. Hırsı sayesinde Abd başkanı olan kahramanımızın başından geçen olayları anlatıyor.

5. Bloodline Dizisi

Bloodline Dizisi

Sırlarla dolu bir ailenin başından geçen olayı anlatan bir dizi. Öyle çokta izleyin diye ısrar etmeyeceğim. Boş zamanınız varsa izleyebilirsiniz.

6. Hemlock Grove Dizisi

Hemlock Grove Dizisi

Bir şehirde seri cinayetler olmaya başlar ve bunların failini ararken izler kurt adamlara uzanıyor. Korku kan ve vahşet izlemek isterseniz bu dizi tam sizlik.

7. Master of None Dizisi

Master of None Dizisi

Gerçekte bir stand up çı olan Aziz Ansari’nin yaşantısını konu alan hoş bir dizi. Diğer yabancı dizlerden zaman kalırsa buna da bakınız.

8. Unbreakable Kimmy Schmidt Dizisi

Unbreakable Kimmy Schmidt Dizisi

Afiş bile filmi belli ediyor izle ve eğlen tarzında hoş ve renkli bir dizi. Kimmy nin yaşadığı maceraları ele alıyor ve hoş bir zaman geçirmemizi sağlıyor.

Takip edilecek diziler listesine ekleyebilirsiniz.

9. Jessica Jones Dizisi

Jessica Jones Dizisi

10. Daredevil Dizisi

Daredevil Dizisi

DareDevil Kör kahramanımız. Çocukken geçirdiği kaza sonucu kör olan ve daha sonra büyüyünce şehrini kötülerden temizlemeye kendini adayan bir kahramanın hayat hikayesi.

Listenizin baş taraflarında yerini alsın. İkinci sezon başlamak üzere.

11. Orange Is The New Black Dizisi

Orange Is The New Black Dizisi

12. Sense8 Dizisi

Sense8 Dizisi

Bir birini hiç görmemiş ve tanımayan 8 kişinin bir şekilde hayatları bir birine karışıyor ve artık sadece kendi hayatını değil başkalarının hayatlarını da onların yerine yaşamaktadırlar.

13. Narcos Dizisi

Narcos Dizisi

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu