Doğa - ÇevreGezi Rehberi

Ülkemizde Kış Turizminde Görülmesi Gereken Yerleri

Kışın tatilsiz kalmamak için buraları mutlaka görmeniz gerek!

Yazın tatile gidemeyenler, kışın tatilsiz yapamayanlar bu yazı tamda size göre. Karar vermek zor olacak ama fikir vermesi açısından okumanızda fayda var. Nereye gitsem ne zaman gitsem diye kara kara düşünmekten vazgeçin. Sizin için hazırlanmış bu listeyi incelemeden karar vermeyin. Haydi başlıyoruz…

 

Antalya Saklıkent

Antalya Saklıkent kış

Antalyada kayak merkezi olurmu demeyin kendini kanıtlamış bir turizm merkezi Saklıkent Kayak Merkezi. Her türlü doğa sporuna uygun doğa koşulları ile kışın tadını çıkarın.

Sarıkamış Kayak Merkezi

Sarıkamış Kayak Merkezi

2634 m yükseklikteki Sarıkamış Kayak Merkezi Kars iline 55 km uzaklıkta olmasına rağmen gidilmesi gereken bir kayak merkezidir.

Kartalkaya

Kartalkaya

Köroğlu dağlarının evsahipliği yaptığı Kartalkaya Kayak Merkezi lüks otelleri ile tatilinizi geçirebileceğiniz çok nezih bir yer olma özelliği taşıyor. Ulaşım yönünden de çok rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir merkez.

[irp]

Erciyes

Erciyes

Erciyes Kayak Merkezi 3916 m yüksekliğindeki erciyes dağında bulunmaktadır. Merkez kayseri il merkezine 29 km uzaklıktadır. Konaklama imkanı çok alternatifli olan merkez her yıl değişen konsepti ile turizmcilere unutulmaz anlar yaşatacak.

Palandöken

Palandöken

Dünyaca ünlü bir kayak merkezine gitmeye ne dersiniz. Yurt içinden ve yurt dışından gelen konuklarını Erzurum misafirperverliği ile ağırlayan Palandöken Kayak Merkezi her daim konuklarını ağırlıyor. Unutmadan Oltu Çağ Kebabını yemeyi unutmayın.

Uludağ

Uludağ

Uludağ Kayak Merkezi Bursa ilimiz sınırlarında olup sosyetenin kışın uğrak merkezidir. Her türlü imkanları içinde barındıran merkezden ayrılmak isteyemeyeceksiniz.

pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu