Faydalı BilgilerListeler

Twitter’da takipçilerinizi “gerçekten” arttırmanın yolu

Takipçi arttırma uygulamalarından uzak durun

Takipçi kazandıran uygulamaları aklınızdan çıkarın ve dünya üzerinde mantık evliliğinden sonraki en anlamsız ilişki olan ‘karşılıklı takip’ olaylarına girmemeye çalışın. Çünkü bu ilişki tamamen kişisel çıkarlara dayalıdır ve bir sabah uyandığınızda kendinizi unfollow edilmiş halde bulabilir, kullanılmış hissedebilirsiniz.

Arkadaşınızla geyik yaparcasına tweet atın

Arkadaşınızla geyik yaparcasına tweet atın

İlgili Makaleler

Yapılan incelemelere göre, samimi ve eğlenceli tweetler en fazla retweet alan tweetler oluyor. Bu nedenle, organik takipçilerinizi artırmanın en iyi yollarından biri, eğlenceli bir dil kullanmak.

140 karakterin hepsini kullanmak zorunda değilsiniz

Gerçekten 140 karaktere ihtiyacınız var mı? Belki daha kısa ve öz olabilirsiniz. Şimdi elinizdeki tweeti bırakın ve kendinize şunu sorun: “Bu düşüncemi en kısa şekilde nasıl ifade edebilirim?”

Başkası olmayın, kendiniz olun

Başkası olmayın, kendiniz olun

Böyle çok daha güzelsiniz. Özgün olun, taklit etmeyin. İçinizden geldiği gibi, kendiniz gibi olun. Kısaca gündelik hayatta Clark Kent, sosyal mecralarda Superman olmayın.

Takipçilerinize bir şeyler sunun

En önemlisi, sizi takip eden insanlara bir şeyler sunun. Uzman olduğunuz bir konuda özgün bilgiler paylaşabilirsiniz. Mizah konusunda iyi olduğunuzu düşünüyorsanız onlara küçük espriler yapabilirsiniz.

İlginiz Çekebilir
pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu