HaberlerTürkiye

Twitter Fenomeni Fuat Avni Başbakanlıkta Yakalandı

Fuat Avni Yakalandı mı?

Son dakika haberi olarak internete ve sosyal medyaya düşen haberde Milliyet gazetesinde yazarlık yapan Tolga ŞARDAN’ın verdiği bilgilere göre Polis ekiplerinin dün akşam Ankara’da Başbakanlık ek binasında yaptığı operasyonda Fuat Avni isimli twitter fenomeninin yakalandığını açıkladı.

Henüz ismi açıklanmayan şahıs bilgileri 9 kişilik ekibiyle birlikte hazırladığı ve bu ekibinin tamamının göz altına alındığı bilgileri internette dolaşmaktadır. Şimdilik bilgiler net olmasa da akşam saatlerinde gerçek bilgilerinin açıklanacağı tahmin ediliyor.

Ayrıca twitterda kendini yakalanan kişini olan Başbakanlık Veri Toplama Merkezi’nin İstihbarat Şefi Akif Mustafa Koçyiğit’in yakını olduğunu söyleyen birisi kardeşinin can kandırıldığını ve can güvenliğinin sağlanması karşılığında bildiği bütün her şeyi açıklayacağını bildirmiştir. Attığı twitlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Twitterde birden tt olan haberin üzerine fuatavni_f hesabının takipçi sayısı hızla düşmeye başlamıştır.  Yakalanan kişinin fotoğrafının bulunması üzerine yine yaratıcılığını gösteren kullanıcılar tarafından bir çok caps yapılmıştır.

Akif Mustafa Koçyiğit twitleri

Akif Mustafa Koçyiğit twitleri

Fuat avni fotoğraf

Fuat avni fotoğraf

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu