Komedi - EğlenceListeler

Türkiye’den Başka Hiç Bir Yerde Göremeyeceğiniz İlginç Dernek İsimleri

Türkiye’de yaklaşık olarak 111.000 adet dernek bulunuyor ve bunların bir kısmı gerçekten dernek görevi görerek bir meslek erbaplarını veya hemşehrileri bir araya getirirken, bazıları ise sadece toplanacak bir yer olsun arkadaşlarla orada buluşur iki oyun oynarız eğleniriz gibisinden kurulmuş.

Tabi bu derneklerden sürekli polis tarafından bir kısım var ki onu ne siz sorun ne biz anlatalım. Konunun özüne gelirsek malum ülkede yaklaşık 111.000 dernek var dedik ve bu derneklerin hepsinin bir birinden farklı isimleri bulunuyor. Eee ilk kuran hoşumuza giden, akla ilk gelen isimleri alınca sona kalanlara da kendi yaratıcılıklarını kullanmak düşüyor.

İş yaratıcılık konusuna gelince malum Türk halkından daha yaratıcı millet henüz dünya üzerinde bulunmuyor ve dernek kurucuları hemen bir dernek ismi bulmuş. Bu isimlerden bazıları derneğin içeriğini resmen anlatırken bazıları ise henüz ne amaç güttüğünü belli etmiyor. Ülkemizde görüp görebileceğiniz en absürt ve ilginç dernek isimlerini sizler için bir araya getirdik.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu