HaberlerPolitika

Türkiye’de ilk kez… Belediye başkanı makam odasını belediyenin bahçesine taşıdı…

Bursa’dan ve Türkiye’nin birçok bölgesinden belediyelerin şeffaflaşması ile ilgili adımlar atılmaya devam ediyor. Ankara ve İstanbul büyükşehir belediyelerinin birçok olayı canlı yayınlamaları diğer belediyelere ilham olmuş gibi duruyor. Bazı belediye başkanların makam odalarının kapılarını tamamen söktürüyor, kimisi açık bırakıp daha ulaşılabilir olunmasını sağlıyor. Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık ise, daha önce hiç yapılmayanı yaparak makam odasını belediye binasının bulunduğu 14 dönümlük ilçe meydanına taşıdı. Mustafa Işık, açık havada hem rutin işlerini devam ettirip hemde kendisiyle görüşmek isteyen vatandaşlarla görüşüyor. Vatandaşların bir kısmı talep ve şikayetlerini iletirken, kimileri ise başkana uygulaması için teşekkür ediyor.

“GÖNÜLLERİ MAKAM YAPMAYA GELDİK”

Başkan Mustafa Işık, mesaisine bahçede başladığını ve vatandaşları dinlediğini iletti, konuşmasına şu şekilde devam eden Mustafa Işık “Gürsu’nun en merkezi meydanında, yeşillikler ve kuş sesleri eşliğinde hemşehrilerimizle keyifle hasbihal ediyoruz. Gönülleri makam yapmaya geldiğimiz görevimizde tek hedefimiz, hemşehrilerimizin kendini daha rahat hissedeceği bir ortamda keyifle hizmet almalarını sağlamak” dedi.

İlgili Makaleler

Gürsu halkı başkana kolay ulaşabilmekten ve yapılan uygulamadan memnun.pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu