HaberlerListelerMagazin

Turabi Çamkıran The Challenge Amerika’da şampiyon oldu


Ülkemizde iki kere Survivor yarışmasını kazanan Turabi Çamkıran, MTV kanalında yayınlanan The Challenge yarışmasında ülkemizi temsil ediyordu. Yarışmanın başlangıcından itibaren başarılarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Dünyanın en zorlu yarışmalarından birisi olarak gösterilen The Challenge War of the Worlds yarışmasına 34 kişi katıldı ve geçtiğimiz günlerde oynan finale kalan Turabi, final oyununu da kazandı ve yarışmayı birinci olarak bitirdi. Yarışma sonrasında 750.000 dolar olan büyük ödülünde sahibi oldu.

Yaklaşık 5 milyon liralık büyük ödülün sahibi olan Turabi Çamkıran, yarışmanın ardından yaptığı açıklamasında ise geçmişten bir sözü dünyaya tekrardan hatırlattı ve”Türk olmak zordur, Dünya ile savaşırsın. Türk olmamak daha da zordur. Çünkü Türk’le savaşırsın. Birçok Ülkelerin yarıştığı DÜNYALAR SAVAŞINDA Türkiye adına savaşı ben Kazandım ve ŞAMPİYON oldum.” ifadelerini kullandı.

pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu