Hayvanlar AlemiListeler
Trend

Tüm Dünyadaki Köpeklerin Saf Mutluluğunun Fotoğrafları

Polonyalı genç fotoğrafçının dünyanın bir çok farklı noktasına giderek çektiği mutlu köpek fotoğraflarında en güzellerini bir araya getirdik.

24 yaşındaki Polonyalı genç bir fotoğrafçı olan Alicja Zmysłowska, tam bir doğa ve hayvan düşkünü. Özellikle köpek fotoğrafçılığı (böyle bir fotoğrafçılık dalı olduğunu yeni öğrendim bende) alanında olukça geliştirmiş ve dünyanın bir çok farklı noktasına giderek buralarda sahipli veya sahipsiz köpeklerin fotoğraflarını çekiyor.

5 Yıldır bu işle profesyonel olarak ilgilenen genç sanatçı çektiği bu fotoğraflarda ise sadece insanların değil hayvanlarında ne kadar mutlu olabileceğini tüm dünyaya resmen göstermiş. Sizde fotoğraflara baktığınızda neden saf mutluluk dediğimizi bir kez daha anlayacaksınız.

Sanatçının fotoğraflarını paylaştığı instagram ve facebook hesaplarına aşağıdaki linkten giderek çok daha fazla fotoğrafı inceleme şansınız olabilir.

Daha fazla bilgi: Instagram | Facebook

pomeranian boo fiyatları

Ömer Gül

Kocaeli Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezunum. Türkiye genelinde yaşanan olayları takip ederim, aynı zamanda teknolojik gelişmeler ve magazin dünyasıyla ilgili konularda yazmayı da seviyorum. Tarafıma Ogul@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu