HaberlerListelerSpor

Trabzonspor’da Burak Yılmaz ve Onur Kıvrak Süresiz Kadro Dışı Bırakıldı

Trabzonspor kulübünün basın sözcüsü olan Zeyyat Kafkas yaptığı açıklamada, yıldız oyuncu Bırak Yılmaz ve kaleci Onur Recep Kıvrak‘ın süresiz olarak kadro dışı bırakıldığını belirtti.

Kafkas, yönetimin akşam saatlerinde bir araya gelerek yaptığı olağaınüstü yönetim kurulu toplantısının ardından oy birliği ile Burak yılmaz ve Onur Recep Kıvak’ın süresiz kadro dışı bıraıklması yönünde bir karar alındığını basına bildirdi.

Trabzonspor resmi internet sitesinden yapılan açıklama;

Yönetici Kafkas, kulübün resmi internet sitesinde paylaşılan açıklamasında, ” Onur Recep Kıvrak ve Burak Yılmaz’ın süresiz olarak kadro dışı bırakılması kararlaştırılmıştır. Onur Recep Kıvrak’tan takım kaptanlığının alınması ve Yeni Malatyaspor maçındaki ağır yenilgi nedeniyle profesyonel A takım kadrosuna 100’er bin lira para cezası verilmesi kararı alınmıştır.” ifadelerine yer verdi.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu