HaberlerListelerSpor

Tolgahan Sayışman’dan Fenerbahçe’ye transfer teklifi


Fenerbahçe’nin Fener Ol kampayansı kapsamında TV8 ekranlarında yayınladığı WinWin programına ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman’da katıldı. Sayışman desteğini açıklarken, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’a da transfer teklifinde bulundu.

“ŞAMPİYONLAR LİGİ FİNALİ OYNAYAN BİR İSİM”

Programa katılan sevilen oyuncu Tolgahan Sayışman, Fener Ol kampanyası ve bağışlarla ilgili yaptığı açıklamasında, bugün yayınlanan programda taraftarlarımız rekor bir rakama ulaşırsa, bende takıma yıldız bir oyuncuyu getireceğim dedi. 

Eğer bakşkan Ali Koç’da onay verirse, İsviçre Milli Takımı’nda oynayan ve aynı zamanda Şampiyonlar Ligi finalinde oynamış bir oyuncuyu Fenerbahçe’ye getirebileceğini söyledi.  Açıklamasının sonunda “Taraftarımız çılgın bir rakama ulaştırırsa bizi bunları konuşmaya başlayabiliriz”  diye belirtti.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu