Haberler

THY’den Venezuela Hamlesi!

Geçen senelerde olduğu gibi bu sene de Latin Amerika ülkelerinden Türkiye’ye gelişlerin artmasıyla THY de Venezuela’ya olan seferlerini arttırdı. 

Türk Hava Yolları da gelişlerdeki artışa paralel olarak İstanbul aktarmalı uçmak isteyen transit yolcuların da ilgisi ile Latin Amerika pazarından daha çok pay almaya başladı. 2016 yılının Aralık ayından itibaren 305 yolcu kapasiteli Airbus 330 tipi uçaklarla haftada üç sefer düzenleyen THY, İstanbul-Karakas ve İstanbul-Havana seferlerinde doluluk oranları da yolcu sayısı da artmış bulunmakta. 

THY’nin haftada 3 sefer olarak yaptığı İstanbul – Karakas – İstanbul seferlerini, 19 Haziran 2019 tarihi itibarıyla haftada 5’e çıkarıyor. Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı’nın da bu başarıda katkısı büyük.

pomeranian boo fiyatları

Ömer Gül

Kocaeli Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezunum. Türkiye genelinde yaşanan olayları takip ederim, aynı zamanda teknolojik gelişmeler ve magazin dünyasıyla ilgili konularda yazmayı da seviyorum. Tarafıma Ogul@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu