HaberlerListelerSpor

TFF Başkanlığı İçin İlk Aday Belli Oldu

TFF’nin Mayıs ayında yapacağı kongrede yeni başkanlık için adaylar belli olmaya başlıyor. İlk adaylık başvurusu Beşiktaş’ın eski Yönetim Kurulu Üyesi olan Sinan Vardar olduğu ortaya çıktı.

Türkiye Futbol Fedarasyonu Başkanı Yıldırım Demirören’in önümüzdeki günlerde yapılacak olan İddaa ihalesini kazanması durumunda büyük ihtimalle görevden ayırlacak olmasından dolayı kongrede kimlerin yarışacağı merak ediliyordu. Konuyla ilgili açıklama yapan Sinan Vardar, “Sosyal medyada insanların bu konuda yoğun bir talebi var. Halkın talebi karşısında kayıtsız kalamam. Mayıs ayında yapılacak olan kongreye adaylığımı koyacağım. Ancak bu arada eğer Yıldırım Demirören, İddaa ihalesini alması sonucunda görevi bırakırsa, yine adaylığımı koyacağım” diye belirtti.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu