DiğerHaberler

TeK Yürek Dizisi Gerçeği!

“Savaşçı” dizisinin ardından “İsimsizler”i çeken ünlü yönetmen Volkan Kocatürk’ün yeni projesi Tek Yürek bu  akşam TRT’de ilk bölümü ile izleyicisi ile buluşacak.

“Tek Yürek” adlı dizide sokaklardan buz pistlerine uzanan gençlerin etkileyici öyküleri anlatılacak. 8 yıl önce Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, ilçedeki buz pistine gelenlere rahatsızlık veren sokaklarda yatan bir grup genci topluma kazandırmak için harekete geçmişti.

Örnek bir davranışa imza atan başkan, vatandaşların sürekli şikayet ettiği, kendilerini toplumun dışına itilmiş hisseden gençlerden oluşan bir buz hokeyi takımı kurmuş ve bu özel takım da büyük takımları eleyerek Avrupa Şampiyonu olmuştu. İşte bu başarı öyküsü bu akşam ekranlara gelecek.

İlgili Makaleler

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu