Faydalı BilgilerListeler

Tek Başına Yapmaktan Keyif Alacağınız Aktiviteler


Yemeğe Çıkın

Tek başımıza kafeye gitmekten başlayalım. Yanımıza istediğimiz bir kitap ya da dergi alarak gidip tamamen kendi seçimimiz olan bir yerde istediğimiz kadar oturarak onları okumak, sessizliği ya da insanları dinlemek, bir yandan yemeğinizin tadını çıkarmak sizi ne kadar da sakinleştirecek ve iyi gelecek.


Sokaklarda Dolaşın

Bir başınıza amaçsızca sokaklarda dolaşmak. İster elimizde bir fotoğraf makinası olsun fotoğraf çeke çeke ilerleyin, isterseniz sadece yürüyün. Yeni sokaklar yeni mekanlar yeni manzaralar keşfedin. Bunları tek başınıza yapmak size büyük bir keyif verecek. Ayrıca belki yeni sokaklardan geçerken yeni insanlarla da tanışırsız.


Konsere Gidin

Aslında tek başınıza konsere gitme fikri kulağa pek hoş gelmiyor fakat gerçekten çok eğlenceli. Yanınızda size karışan biri olmadan bağıra çağıra şarkılara eşlik etmek dilediğinizce eğlenmenin tadı başka gerçekten hiçbir şeyde yok.


Sinemaya Gidin

Tamamen kendi seçtiğiniz bir filme, kendi seçtiğiniz yiyeceklerle gidin. İsterseniz kahkahalarla gülün, isterseniz hüngür hüngür ağlayın kime ne? Zaten tek başınıza olduğunuz için istediğiniz kadar rahat davranabilirsiniz. 


Spa ya da Masaja Gidin

Bir gününüzü şöyle güzel bir masaja ayırın, gevşeyin. Saatlerinizi ayırdığınız en rahatlatıcı aktivite. Kendi kendinizi şımartmanın en iyi yolu.

Kendinizle başbaşa kalıp yalnızlığınızın tadını çıkarırken telefonunuza bakmamaya çalışın. Hatta mümkünse rahatsız edilmemek için telefonunuzu kapatın. Eğer mümkün değilse ve Turkcell’liyseniz Upcall uygulamasından kendinizi ulaşılamıyor olarak gösterebilir ama yine de siz kimin aradığını o anda bildirim olarak görebilirsiniz. Artık o aramaya dönüp dönmemek yine sizin keyfinize kalmış.

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu