İlginç BilgilerListeler

Tayvan Üniversite Oyunları İçin Metro Araçlarını Farklı Spor Alanlarına Dönüştürdü

Tayvan’ın başkenti olan Taipei Şehri, 2017 Yaz Universite Oyunlarına ev sahipliği yapmak için hazırlanıyor. Bu kapsamda metro taşımacılığında yer alan araçların içerisine yolcuları ilk görüşte şok eden düzenlemeler yapıldı. Yapılan simülasyon ve kaplamalar ile oyunlar içerisinde yer alacak spor dallarından bazılarının görsellerini eklemişler. Yere basarken ayağınızın altında olimpik bir havuz varmış gibi hissedebilirsiniz.

Düzenlenen her metro aracının dekorasyonu ağırlıklı olarak yüzme havuzlarına, futbol sahalarına, yarış pistlerine ve basketbol sahalarına benzeyen zeminlere odaklanılmış. Universiade, Olimpiyatlardan sonra dünyanın en büyük ikinci uluslararası spor etkinliğidir. Yaz Universiade Oyunları 19 Ağustos’tan 30’a kadar sürecek ve Taipei bu süre içerisinde turizmde büyük bir patlama görmeyi bekliyor.

İlgili Makaleler
pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu