Gezi RehberiListeler

Tayland’ın En Romantik Balayı Tatili Yerleri

Kuşkusuz, Tayland, balayı için gidilebilecek en şahane yerlerden birisidir. Harika adaları, hoş kumsalları, doğası ve daha birçok şeyi ile çiftlerin ilgisini çeken bir Asya ülkesidir. Bu yazıda Tayland’ın en romantik balayı tatili yerleri hakkında bilgi verilecektir.

Koh Samui

Koh Samui

Şahane birada olan Samui Adası, bir balayı için tercih edilebilecek en güzel yerlerden birisidir. Doğasından kumsallarına kadar bir balayı için gerekli olan her şey bulunabilmektedir. Yalnızca denizi ve kumsalları ile değil, ayrıca otelleri ile de çiftlerin en çok tercih ettikleri yerler arasında yer almaktadır. Burada villalar da bulunmaktadır. Bazı çiftlerin yapacakları balayı daha uzun sürebilmekte olduğundan dolayı otel değil de, bir villa kiralanabilir.

Phuket Adası

Phuket Adası

Şahane plajlara sahip olan Phuket Adası, harika bir balayı destinasyonu olma özelliği taşımaktadır. Eskiden, bu adanın turizme yönelik bir çalışması yoktu. Sadece madencilik ile bilinirdi. Ama artık tamamen değişen ve çok hoş bir ada halini alan Phuket Adası, çiftlerin balayı için tercih edebileceği çok güzel bir yerdir. Phuket Adası, 5 yıldızlı otelleri, güzel kafeleri, hoş plajları ve daha birçok güzellikleri ile insanı büyüleyen bir adadır.

Chiang Mai

Chiang Mai

Bir kültür başkenti olan Chiang Mai, denizleri ve adaları tercih etmeyen ve bunların yerine daha aktivite dolu bir balayı isteyen çiftler için çok güzel bir seçenek olacaktır. Chiang Mai, tarihi ve kültürü açısından çok zengindir ve serin bir iklime sahiptir. Ayrıca, burada tapınaklar ve kabileler de bulunmaktadır.

Taylad ile ilgili diğer içeriklerimize de bakmanızı tavsiye ederiz.

pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu