Faydalı BilgilerListeler

Tatil Çantası Hazırlarken Neye Dikkat Etmeli?

Biz kadınlar için tatile giderken en büyük sıkıntımız valiz hazırlamaktır. Çünkü valize o kadar çok şey sığdırmaya çalışırız ki bırakın tek valizi bir iki derken sayıları daha da çoğalır. Ancak bunlarında taşınması gibi sıkıntı vardır. Peki, daha az sayıda valizle tatile çıkmak için yanımıza ne almalıyız ve valizimizi nasıl doldurmalıyız. Merak ediyorsanız yazımızın devamını mutlaka okumalısınız.

Kıyafetlerinizi Sararak Yerleştirin

En çok alanı kıyafetler tutar bu nedenle de onları katlayarak koymak yerine sararak koymak en doğru tercih olacaktır. Genelde kırışmasın diye onları özenle götürmeye çalışırız ancak buna hiç gerek yok doğru şekilde kıvırın ve de yuvarlak bir şekilde bükün. Narin olan kıyafetlerinizi en üste koyun.

İç Çamaşırlarınızı Kesede Saklayın

İç çamaşırları için en uygun yer saklama keseleridir. Hatta yanınıza alacağınız küçük bir çantaya da koyabilirsiniz. Hem zarar görmeyecek hem de yer tutmayacaktır.

Birbirine uyumlu kıyafetler seçin

Genel de tatile gittiğimizde giymeyeceğimiz kadar kıyafet alırız bu ağırlık yapmaktan başka bir işe yaramayacaktır. Eğer ki tercih edeceğiniz kıyafetler birbiri ile uyumlu olursa ayrı ayrı da kombinleyebilirsiniz.

Tatil Çantası Hazırlarken Neye Dikkat Etmeli?

Ayakkabılarınızı En Alta Koyun

Bir kadın için ayakkabıların vazgeçilmez olduğunu bilirsiniz. Bunun içinde ayakkabı alabildiğince alır. Valiz hazırlarken öncelikli olarak ayakkabılarınızı en alta yerleştirin.  Bir poşet içerisine koyup yan yana dizebilirsiniz.

Tıraş Bıçağınızı Yanınıza Alın

Bayanlar için estetik ön plandadır. Özellikle güneş ve su ile birlikte tüyleriniz daha da uzayacaktır. Bu yüzden de traş bıçağınızı yanınıza almanız gerekiyor.

Takılarınıza Özel Çanta Yapın

Aksesuarlarınız için özel çantalar hazırlamanız gerekiyor. Makyaj malzemelerinizi valize değil de özel çantanıza koyabilirsiniz.

pomeranian boo fiyatları

Ömer Gül

Kocaeli Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezunum. Türkiye genelinde yaşanan olayları takip ederim, aynı zamanda teknolojik gelişmeler ve magazin dünyasıyla ilgili konularda yazmayı da seviyorum. Tarafıma Ogul@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum

  1. Tam da Tatile Çıkmak İçin Fırsat Arıyordum Fırsat Buldum Fakat Tatil Çantamı Nasıl Düzenleyeceğim, Hazırlayacağım İle İlgili Bilgiye Sahip Değildim Yazınıza Denk Geldim Teşekkür Ederim Bilgilendirici Yazınız İçin. :)

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu