HaberlerTürkiye

Tarım Bakanının Yaptığı Açıklamaya Fatih Portakal Tepkisiz Kalamadı


Amasya Taşova’da halka seslenen Bekir Pakdemirli, yerel seçimler öncesi muhalefete yönelik, “Bu adilere sandıkta gereken cevabı verecek misiniz?” şeklinde konuştu. Pakdemirli’nin ötekileştiren ve kendilerinden olmayanları bir kez daha dışladıklarını gösteren sözleri sosyal medyada büyük tepki gördü. FOX TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal, konuyla alakalı Twitter hesabından Bakanın abisinin Fetö’den tutuklu olarak yargılandığını hatırlatarak sert tepki gösterdi. 

“SİZİN GİBİ ÇİRKİN ÜSLUPTA OLANLARA OY VERMEYECEĞİM”

Portakal, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

”Kötü söz sahibine aittirin çok ötesinde bir hadsizlik. @TCTarim #BekirPakdemirli dedi ki: “bu adilere sandıkta cevabı verecek misiniz?” Ben, sandıkta sizin gibi çirkin uslupta olanlara oy vermeyecek olan yurttaşlardanım. Bilin istedim.”

“FETÖ’DEN TUTUKLU YARGILANAN AĞABEYİNİZ KİME OY VERECEK?”

”Böyle cümleler kurabilmek de cesaret ister” diyen Portakal, sözlerini şu cümlelerle sürdürdü; ”Suçun şahsiliğini hatırlatarak. Acaba… #fetö’den tutuklu yargılanan ağabeyiniz kime oy verecek sayın @TCTarim #BekirPakdemirli? Birinci derece yakını bu durumdayken böyle cümleler kurabilmek de cesaret ister. Yaradana havale ediyorum bu yapıda insanları.”

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu