ListelerTasarımlar ve Sanat

Tarihte Yer Alan En Komik Resimler

Eski zamanlardan çekilmiş resimlere bakarak halinize şükredebilirsiniz veya çatlayana kadar gülebilirsiniz. Kimi akıl almaz icat kimisi ise eğlenceli resimler.

1. Benzinli Paten

Benzinli Paten

İlgili Makaleler

Benzinle çalışan paten olur mu demeyin boş adamın biri yapmış olmuş. Hatta birileride onu almış kullanmış.

2. Reklamın kralı George Nissen

Reklamın kralı George Nissen

Bu adam ne yapıyor demeyin boş durmamış gitmiş trambolin i icat etmiş ve bunu satmak için reklam yapması gerekli. Reklamın kralını bulmuş kendine rakip olarak bir kanguru seçmiş ve en yükseğe zıplama denemesi yaparak ürününü tanıtmış.

Hemde neyi öğreniyoruz trambolin i George Nissen icat etmiş. :)

3. Bununa kelebek konan Susan Bermann ve süper bakışı

Bununa kelebek konan Susan Bermann ve süper bakışı

En iyi fotoğraf sanatçısı bir ömür beklese böyle bir resmi çekemez belkide. Kız kelebekten korktu mu yoksa hoşuna mı gitti onu bilmiyoruz ama sağolsun bize güzel bir resim bırakmış.

4. Çocuklar için Hindi Arabası

Çocuklar için Hindi Arabası

Öküz arabası, At arabası, Eşek arabası hatta deve kuşu arabası bile görmüş olabilirsiniz ama bir hindi arabası gördüğünüzü hiç sanmıyorum. Babasından araba istemiş babası da hem küçük hemde yavaş güzel bir araba yapmış

5. Quartz lambaların reklamı

Quartz lambaların reklamı

Yiyecekleriniz güneş ışığının vitamininden eksik kaldı diye üzülmeyin. Alın lambayı takın gözlüğü yemeğin tadını çıkartın. :)

6. Efsane Pire Arabası

Efsane Pire Arabası

Şaka değil gerçek. Bildiğimiz pire ve arkasındaki boyundan kat kat büyük arabayı çekiyor.

Bu görüntüler Nisan 1951 tarihinde Roy Heckler’in sahip olduğu pire sirkinde çekilmiş. Pireyi bile eğitmiş biz hala çocukları eğitemiyoruz.

7. En Acayip Banyo

En Acayip Banyo

Bir zamanlarının film yıldızlarından Ann Blyth kendine özel bir banyo yaptırmış. Bu banyoda sadece yıkanmıyor diğer bakımları da yapabiliyorsunuz.

Param var yaptırırım der gibi bir şey olmuş. Görüntüsü kadar icraatı var mıdır bilinmez.

8. Boş Değilim :)

Boş Değilim :)

1930 lu yıllarda yaşayan bayanlar dışarıda gezerken benim sevgilim var diye hava atmak veya milleti kendinden uzak tutmak için saçına baş harflerini yazdırıyorlarmış.

Bu zamanda moda olmasından korktum yoksa haftalık saç yazısını yazdırmak zorunda kalanlar olabilirdi. :)

9. Sevgililere Özel Kazak

Sevgililere Özel Kazak

Sevgilinize hediye mi alacaksınız işte romantik hediyenin dibi dersek yeridir. Son zamanlarda moda olan sevgili eldivenlerini adam o zamandan görmüş ve kazağını yapmış. İş görür mü? Kesinlikle  evet ama dışarıda giymek cesaret ister. Romantik olacam diye rezil olmakta var .:)

10. İçmeden duramıyorum icadı

İçmeden duramıyorum icadı

Sigara içmezsem başım ağrıyor, sinir yapıyor, içmeden duramıyorum gibi bahaneler üretenler için Garry Moore isimli mucit süper icat yapmış 7/24 sigara içme cihazı :)

pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu