HaberlerListelerYaşamYaşam - insan

T.C Kimlik Numarası En Büyük Belası Oldu

Henüz 18 yaşında olan Abdülselam Deniz kendisine tahsis edilen T.C. kimlik numarası yüzünden her gün başka bir dava ile uğraşıyor. T.C. kimlik numarası “11111111110” olan genç, sadece bu kimlik numarası yüzünden Türkiye’nin her yerinde kendisine açılmış davalarla uğraşıyor. 

Star TV’de yayınlanan habere göre Abdülselam Deniz’a ait İzmir ve Antalya’da evleri gözükürken, bir çok yerde yine kendi üzerine arsalarda bulunuyor. Yine kimlik numarası sayesinde Kıbrıs Gazisi gözükürken aynı zamanda bir başka yerde terör örgütlerine yardım etmek için açılmış bir derneğinde başkanı gözüküyor.

T.C. kimlik numarasını değiştirmek için başvuruda bulunan gence bu numarası nasıl verilmiş orası daha vahim bir hata. Bu olay aynı zamanda kurum ve kuruluşların ne derece düzgün çalıştığını ve nerelerde çalışan personellerin kimlik numarasını rast gele girdiğini gösteriyor. Ne diyelim Allah başka dert vermesin.

pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu