Kimdir?Listeler

Survivor Yunus Emre Karabacak Kimdir?

2021 Survivor kadrosunda yer alan Yunus Emre Karabacak merak edilmeye başlandı. Peki, Yunus Emre Karabacak kimdir? Kaç yaşındadır ve nerelidir?

Türkiye’nin en gözde yarışma programlarından olan Survivor yeni sezonuna hız kesmeden devam ediyor. 9 Ocak Cumartesi günü ilk bölümü ile ekranlara gelen yarışmasının kadrosu oldukça merak edildi. 2021 Survivor kadrosunun açıklanmasının ardından merak edilen isimlerden biri de Yunus Emre Karabacak oldu. Yunus Emre Karabacak’ın Survivor parkurlarında sergileyeceği performans ise merak konusu. Peki, Yunus Emre Karabacak kimdir? Kaç yaşındadır ve nerelidir?

Yunus Emre Karabacak Hayatı

Yunus Emre Karabacak kimdir? 2021 Survivor gönüllüler kadrosunun açıklanmasının ardından merak edilen isimlerden biri de Yunus Emre Karabacak oldu. Yunus Emre Karabacak, 11.02.1990 tarihinde Erzurum’da dünyaya gelmiştir. Şu an yaşamına Bursa’da devam eden başarılı yarışmacı, yaklaşık olarak 20 senedir güreş dalında bulunmaktadır. Çeşitli derecelere sahip olan Yunus Emre Karabacak’ın güreş hayatında oldukça başarılı olduğu da dikkatlerden kaçmamaktadır. Peki, bu başarıların Survivor parkurlarına olumlu etkileri olacak mı?

Atatürk Anadolu Lisesi Spor Bölümü’nden mezun olan Karabacak, sonrasında Balıkesir Üniversitesi BESYO bölümünü kazanmıştır. Burada eğitim görmesinin arından antrenörlük bölümünden mezun olmuştur. Günümüzde ise Bursa Osmangazi Spor Kulübü’nde çalışmalarını sürdürmektedir. Başaralı sporcunun 2015 yılına ait üniversiteler arası Türkiye şampiyonluğu da bulunmaktadır.

Yunus Emre Karabacak Hayatı

Yunus Emre Karabacak Instagram Hesabı

Yaklaşık olarak 20 yıldır güreş dalında bulunan Yunus Emre Karabacak sporcu kişiliği ile dikkat çeken isimlerden bir tanesidir. Her yarışmacı gibi çeşitli iddialarda bulunan başarılı sporcunun Survivor’da sergileyeceği performans ise merak konusu. Türk güreşinin önemli isimlerden biri olan Reşit Karabacak’ın oğlu olan Yunus Emre Karabacak, Survivor fragmanında yaptığı açıklamada babasını en iyi şekilde temsil edeceğini dile getirmeyi de unutmamıştır.

Instagram üzerinde ‘’@yunusemrekarabacakkk’’ kullanıcı adıyla bulunan ve yaklaşık olarak yedi bin takipçi sayısına ulaşan başarılı sporcu, Survivor macerasına katılımını paylaştığı şu sözlerle dile getirmiştir;

‘’Her zaman hayalini kurduğum survivor serüvenim başlıyor. Babam için tüm sevenlerim için bu güzel yolda savaşmaya gidiyorum. Varlığınızı her zaman arkamda hissedeceğim ve inşallah o kupayı alıp geleceğim. Dualarınızı eksik etmeyin. 🤲🤲 #survivor #survivor2021 #loading ⏳🏆’’

pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu