Kimdir?Listeler

Survivor Yiğit Poyraz Kimdir?

Survivor’ın 2021 kadrosunda yer alacak olan isimler açıklandı. Kadroda yer alan Yiğit Poyraz kimdir? Nerelidir ve kaç yaşındadır? Insagram hesabı nedir?

Türkiye’nin en çok seyredilen yarışma programlarından olan Survivor, bu sezon da yeni kadrosuyla karşımızda. Survivor’ın 2021 kadrosunda yer alacak olan isimler açıklandı. Bu isimlerden biri ise Survivor macerasına dahil olan Yiğit Poyraz oldu. Yiğit Poyraz’ın Survivor parkurlarında sergileyeceği performans merak konusu oldu. Peki, Yiğit Poyraz kimdir? Nerelidir ve kaç yaşındadır?

Yiğit Poyraz Hayatı

Yiğit Poyraz kimdir? 9 Ocak Cumartesi günü ekranlara gelen 2021 yılı Survivor yarışmasının merak edilen isimlerinden biri de Yiğit Poyraz oldu. Yiğit Poyraz, 26 Aralık 1994 tarihinde dünyaya gelmiştir. Aslen İzmir’li olan Poyraz, arkadaşlarının kendi arasında ona Poyraz ismiyle hitap ettiğini dile getirmiştir. Bodrumda büyüyen yarışmacı, bir süre sonra Robert Koleji’ni kazanmıştır. Robert Koleji’ni kazanmasının ardından İstanbul’a taşınmıştır. Koleji bitirmesinin ardından üniversite sınavlarına hazırlık yapmış ve ardından Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümünü kazanmıştır.  Bu sırada bir yıl boyunca Sydney Uni’de exchange programı sayesinde eğitim görmüştür. Eğitim hayatını tamamlamasının ardından tekstil mümessilliği alanında çalışmaya başlamıştır. Başarılı yarışmacı son iki yıldır Amerikan ve İtalyan markaların ağırlıklı olduğu tekstil mümessilliği yapmaktadır.

Yiğit Poyraz Hayatı

Yiğit Poyraz Instagram Hesabı

2021 yılı Survivor gönüllüler kadrosuna dahil olan isimlerden biri de Yiğit Poyraz oldu. 26 Aralık 194 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Poyraz, Bodrum’da büyümüştür. 2009 yılında Robert Koleji’nin kazanmasının ardından İstanbul’a gelmiştir. Burada Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümünü tamamlayan Poyraz, son iki yıldır tekstil mümessilliği işe ile ilgilenmektedir. Survivor macerasına dahil olan başarılı yarışmacı, Survivor’a olan ilgisiyle dikkatleri üzerine çekmektedir. Yarışmaya çok iyi hazırlandığını dile getiren Poyraz, 8 yaşından beri basketbol oynamaktadır.

Sporcu kişiliği ile dikkatleri üzerine çeken yarışmacı Instagram’da ‘’@yigitpoyrazz’’ kullanıcı adı ile karşımıza çıkmaktadır. Takipçi sayısı ise yaklaşık olarak 103 bin civarındadır. Son Instagram paylaşımında Survivor’a hazırlık antrenmanlarını paylaşan Poyraz, Survivor macerasına ‘’Bu sene Survivor’da poyraz sert esecek’’ ifadeleri ile başlamıştır. Instagram üzerinden yaptığı paylaşımda ise şu ifadelere yer vermiştir;

‘’Bu inanılmaz macerada bana destek olacak herkese şimdiden sonsuz teşekkürler. Keyifli, sakatlıksız, müthiş bir sene olsun🙏🏻🧡 #survivor2021 #poyrazsert’’

İlginiz Çekebilir
pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu