HaberlerListelerMagazin

Survivor Türkiye takımında aşk iddiaları

Türkiye ve dünyada en çok izlenen yarışmalardan birisi olan Survivor, bu sezon Türkiye ile Yunanistan takımları arasında oynanıyor. Bu programda daha öncede yarışmacıların yakınlaştığı ve bir birinden hoşlandığı görülmüştü.

Geçtiğimiz günlerde oynan ödül oyunu sırasında Türkiye takımında bir oyun sonrasında Melisa ve Yusuf arasında yaşanan yakınlaşma izleyeciden kaçmadı.  Hamburger ödülü için oynanan oyunda Melisa kritik sayılar aldıktan sonra, Melisa’yı ilk kutlayanın Yusuf olduğu görülüyor. Samimi kutlama sırasında Yusuf’un omzuna attığı Melisa’da öpünce ortaya aşk dedikoduları çıkmaya başladı.

Oyunda puan almasından sonra takım arkadaşlarının yanına giden Melisa’yı ilk tebrik eden Yusuf oldu. Yusuf takım arkadaşına bir kaç kez sarılmasının ardından elini Melisa’nın omzuna attı. Melisa’da omzundaki ele samimi bir öpücük kondurduğu kameralardan da kaçmadı.


pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu