HaberlerTV Yayınları

Survivor Reytinglerde Lider O Diziyide Geride Bıraktı

Yeni sezonu cumartesi günü başlayan efsane yarışma Survivor’un yeni sezonu Survivor 2018 All Star yayınlandığı günden itibaren reyting listesini değiştirmeye başladı.  Hafta sonu zaten en çok izlenen program olan Survivor, önceki sezonlarda Cumartesi, Pazar, Pazartesi ve Salı günleri yayınlanıyordu. Bu yıl yayın programını değiştiren Acun Ilıcalı, Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri yayınlama kararı aldı.

Perşembe günü yayınlanan yeni bölümü, yayınlandığı ilk günden beri perşembe ünlerinin reyting zirvesinde yer alan Bizim Hikaye‘yi geçerek birinci sıraya oturdu ve sevilen diziyi birincilik koltuğundan indirmeyi başardı.

İlgili Makaleler

Geçen sezon fırtınalar estiren Vatanım Sensin dizisi günü 6. sırada tamamlarken, listenin 3. sırasında ise Fox Ana Haber yer alıyor.

15 Şubat 2018 Perşembe Reyting Sıralaması

15 Şubat 2018 Perşembe Reyting Sıralaması

Survivor 2018 All Starlar tanıtımı!

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu