Kimdir?Listeler

Survivor Meryem Kasap Kimdir?

Meryem Kasap; Survivor 2020’de yaşadığı sakatlık nedeniyle yarışmadan ayrılmak zorunda kalmış, tedavisinin ardından ise Survivor hayallerini gerçekleştirmek için Survivor 2021’e de katılmıştır.

Her sene binlerce kişiyi ekrana kilitleyen bir yarışma olan ve televizyonlarda yayınlanan Survivor, bu sene de birbirinden iddialı isimlerle heyecanlı bir yarışmaya sahne oluyor. Yarışmanın başlaması ile beraber yarışmacıların hayatları, kim oldukları da merak edilip araştırılıyor. Bu en çok merak edilen isimlerden biri olan ve ünlüler takımında yarışan Meryem Kasap; Survivor 2020’de yaşadığı sakatlık nedeniyle yarışmadan ayrılmak zorunda kalmış, tedavisinin ardından ise Survivor hayallerini gerçekleştirmek için Survivor 2021’e de katılmıştır.

Survivor Meryem Kasap Hayatı

Survivor Meryem Kasap Hayatı

1 Mayıs 1992’de Trabzon’da doğmuş olan Meryem Kasap; üç çocuklu bir ailenin en küçük çocuğudur. Daha ilköğretim dönemlerinde de genç yaşına rağmen tiyatro ile ilgilenmeye başlamıştır. Eğitim hayatının devamında ise özellikle de lise döneminde, birbirinden farklı spor branşlarında aktif olarak yer almıştır. Aynı zamanda bu lise döneminde de okul takımında 2 sene hentbol oynamıştır. Devamında ise bireysel sporlara yönelme kararı sebebiyle atletizmde kendini geliştirmeye başlamıştır. İlk seçtiği branşı yüksek atlama olmasına rağmen, geçirdiği sakatlık sonucunda 400 metre branşına geçmiştir. Üniversite eğitimini ise Karadeniz Teknik Üniversitesi beden eğitimi ve spor yüksekokulunda yaparak lisans eğitimini tamamlamıştır.

Meryem Kasap Kariyeri

Hem eğitim hem de spor hayatını eş zamanlı gerçekleştirmenin zorluğuna rağmen 1 yıl içerisinde ilk Türkiye Şampiyonluğunu kazanmıştır. Spor kariyerinin devamında ise birçok yarışmaya katılan Meryem Kasap; Avrupa, Balkan ve Akdeniz şampiyonalarında madalya da kazanmıştır. Bunların haricinde Milletler Kupasında de ülkemizi temsil eden milli sporcu, burada da madalya kazanarak ülkesini gururlandırmıştır.

12 yıllık spor kariyerinin neredeyse tamamını milli takımda geçirmiş olan milli sporcu, şimdi de fitness eğitmenliği yapmaktadır. Hayallerini gerçekleştirmek ve birinci olmak için katıldığı Survivor 2020’de gönüllüler takımında yarışmış olan milli sporcu, yaşamış olduğu sakatlık sonucunda yarışmaya devam edememiş; ayrılmak zorunda kalmıştır. Devamında ise yarışmanın yorumlandığı bir program olan Survivor Panaroma’da yorumcu olarak görev almış, bu sene de tedavi sürecinin bitmesinin ardından yarışmaya tekrar katılmıştır. Survivor 2021’de ünlüler takımında yarışan Meryem Kasap sezonun en iddialı isimlerinden biri olarak gösterilmektedir.

Yıldız ismin instagram hesabı @Meryem

İlginiz Çekebilir
pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu