Kimdir?Listeler

Survivor Hanzade Ofluoğlu Kimdir?

2021 yılı Survivor’ın gönüllüler kadrosunda yer alan isimlerden biri de Hanzade Ofluoğlu oldu. eki, Hanzade Ofluoğlu kimdir? Kaç yaşındadır ve nerelidir?

Türkiye’nin en çok izlenen yarışma programlarından biri olan Survivor, 2021 yılında yeni kadrosuyla karşımızda. 2021 Survivor kadrosunda yer alan isimler merak edilirken, parkurlarda meydana gelebilecek yenilikler de merak konusu. 2021 yılı Survivor’ın gönüllüler kadrosunda yer alan isimlerden biri de Hanzade Ofluoğlu oldu. Hanzade Ofluoğlu’nun Survivor hayatında göstereceği performans ise merak konusu. Peki, Hanzade Ofluoğlu kimdir? Kaç yaşındadır ve nerelidir?

Hanzade Ofluoğlu Hayatı

Hanzade Ofluoğlu Hayatı

Survivor yarışmasının 2021 yılında kadroda yer alan isimlerden biri de Hanzade Ofluoğlu oldu. Peki, Hanzade Ofluoğlu kimdir? Hanzde Ofluoğlu, 1988 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. 17 yaşında iken Koç Üniversitesi’nde eğitim görmek üzere İstanbul’a gelen Ofluoğlu, Koç Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olmuştur. Bu yıllardan sonra Acun Ilıcalı’nın sunmuş olduğu ‘’Var Mısın Yok Musun’’ programına katılmıştır. Programın ardından ‘’Yok Böyle Dans’’ yarışmasında sunuculuk yaparak adını duyurmuştur.  Var Mısın Yok Musun programının ardından Acun Ilıcalı’dan teklif alarak Acun Medya bünyesinde çalışmaya başlayan Ofluoğlu, yaklaşık olarak 10 yıldır evlidir. Son 3 yıldır ise takım sporu dalında flagfootball oynamaktadır. Sporcu kişiliği ile de dikkatleri üzerine çeken Hanzade Durmuş Ofluoğlu’nun Survivor parkurlarında sergileyeceği performans merak konusu.

Hanzade Ofluoğlu Instagram

Survivor 2021 gönüllüler takımına dahil olan Hanzade Ofluoğlu, izleyiciler tarafından merak edilen isimlerden biri haline gelmiş durumda. Hanzade Ofluoğlu’nun Survivor’da sergileyeceği performansın yanı sıra sosyal medya hesapları da merak konusu oldu. Peki, Hanzade Ofluoğlu’nun sosyal medya hesabı var mı, kullanıcı adı nedir? 5 yıl süre kadar sunucu kişiliği ile adından bahsedilen Ofluoğlu’nun son 3 yıldır spora olan ilgisi de gözler önünde. Güzel sunucunun Instagram’da kullanıcı adı ‘’@ofhanzade’’ şeklindedir. Güzel sunucu Survivor’a dair Instagram hesabından yaptığı açıklamalarda şu sözlere yer verdi:

‘’Yıllar içinde yaşadığım derin bir hikaye sonrası kendimi tekrar burda bulmak… Anlatabileceğimin çok ötesinde şeyler hissediyorum. Kısaca söyleyebileceğim şu ki; inanmak başarmanın yarısından çok daha fazlası sanırım. Hayatımda olan ve bugüne gelene kadar bana destek olmuş herkese teşekkürümdür🙏🏻 Yolumuz açık olsun💫 #dreamon’’

pomeranian boo fiyatları

Ömer Gül

Kocaeli Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezunum. Türkiye genelinde yaşanan olayları takip ederim, aynı zamanda teknolojik gelişmeler ve magazin dünyasıyla ilgili konularda yazmayı da seviyorum. Tarafıma Ogul@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu