Kimdir?Listeler

Survivor Emin Günenç Kimdir?

2021 yılının Survivor’ında gönüller takımında yer alan bir isim de Emin Günenç oldu. Peki, Emin Günenç kimdir? Kaç yaşındadır ve nerelidir?

Survivor 2021 yılında yeni sezonuyla gündeme gelirken kadroda yer alan isimler de dikkat çekmeye devam ediyor. 2021 yılının Survivor’ında gönüller takımında yer alan bir isim de Emin Günenç oldu. Spora olan ilgisi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Günenç’in Survivor parkurlarında sergileyeceği performans da merak konusu oldu. Peki, Emin Günenç kimdir? Kaç yaşındadır ve nerelidir?

Emin Günenç Hayatı

2021 Survivor kadrosuna dahil olan Emin Günenç kimdir? Emin Günenç, 23 Temmuz 1994 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen Tekirdağlı olan Günenç, futbol hayatına çok erken yaşlarda başlamış isimlerden bir tanesidir. Henüz 8 yaşındayken futbola başlayan Emin Günenç, 18 yaşına kadar futbola olan ilgisini devam ettirmiş ve birçok maçta yer almıştır. 10 yıllık futbol tecrübesi edindikten sonra talihsiz bir kaza geçirerek futbol hayatına son vermek durumunda kalmıştır. Yaşadığı talihsizlik ardından futbolu yarıda bırakmak zorunda kalan Günenç, Marmara Üniversitesi Makine Ressamlığı bölümünden mezun olmuştur. Üniversite yıllarının geçmesinin ardından oyunculuk eğitimi almış ve bu alanda ileri gitmiştir. Nitekim bir süre sonra ‘’Bir Annenin Günahı’’ dizisinde karşımıza çıkmıştır.

Emin Günenç Hayatı

Emin Günenç Spor Hayatı

2021 Survivor gönüllüler takımına dahil olan isimlerden biri de Emin Günenç oldu. 23 Temmuz 1994 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Günenç, spora düşkünlüğü ile tanınan isimlerden biri. Futbol hayatına henüz 8 yaşında başlayan Günenç, 10 yıl futbol oynamasının ardından 18 yaşında geçirdiği talihsiz kaza sonucunda futbolu bırakmak zorunda kalmıştır. Fakat Marmara Üniversitesi’nde eğitimini tamamlamasının ardından halen sporla ilgili adımlarını atmaya devam etmektedir. Nitekim Survivor yarışmasına katılması da bunu doğrular nitelikte. 2021 Survivor gönüllüler kadrosunda yer alan Emin Günenç’in parkurlarda sergileyeceği performans ise birçok kişi tarafından merak ediliyor.

Emin Günenç Instagram Hesabı

Survivor gönüllüler takımına dahil olan Emin Günenç hakkında merak edilen noktalardan biri de sosyal medya hesapları. Emin Günenç Instagram’da ‘’@emingunenc’’ kullanıcı adı ile bulunmaktadır. Geçtiğimiz günlerde Instagram üzerinden paylaşımda bulunan Günenç, Survivor kariyer hakkında şu sözlere yer verdi:

‘’İnsanoğlunun yapacakları hayal ettikleriyle sınırlıdır. Allah’ım çıktığım bu yolda beni mahçup etme. #survivor2021’’

pomeranian boo fiyatları

Ömer Gül

Kocaeli Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezunum. Türkiye genelinde yaşanan olayları takip ederim, aynı zamanda teknolojik gelişmeler ve magazin dünyasıyla ilgili konularda yazmayı da seviyorum. Tarafıma Ogul@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu