HaberlerTV Yayınları

Survivor Ecem, Kendisini Suvivor’ı kazanması garantisiyle istismar eden kişiden şikayetçi oldu

Suvivor’da yarışan Ecem Karaağaç, yarışmaya katılmadan önce kendisine enerji yüklemesi yapıp birinci olmasını sağlayacak olan kişi tarafından bir çok kere istismara uğradığını belirtti. Survivor’ın henüz başlarındayken elenen isim hemen savcılığa giderek kendisini istismar eden kişiden şikayetçi oldu.

“SANA ENERJİ LAZIM, YÜKLERSE BİRİNCİ OLURSUN”

"SANA ENERJİ LAZIM, YÜKLERSE BİRİNCİ OLURSUN"

Günaydın’da yayınlanan habere göre; Survivor yarışmasına katılacağı belli olmasının ardından bunu sosyal medyadan paylaştı ve bir takipçisi tarafından Ecem Karaağaç’a “Sana enerji lazım. Tanıdığım biri var, sana enerji yüklerse birinci olursun” mesajı atıldı.  Karaağaç’ında ilgisini çeken mesajın ardından teklifi ileten kişiyle buluşmayı kabul etti.

İlgili Makaleler

ENERJİ VERME VAADİYLE DEFALARCA BİRLİKTE OLDU

Ecem’in buluştuğu sözde enerji verme uzmanı, bu vaatle genç yarışmacıyla defalarca birlikte oldu. Ardından yarışmaya katılan ve katıldıktan kısa bir süre sonra yarışmadan elenen Ecem Karaağaç, kandırıldığı gerekçesiyle İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na giderek şikayette bulundu. Kendisinin istismar edildiğini belirten Ecem Karaağaç, kendisinin istismar eden şahsın cezalandırılmasını istedi.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu