Kimdir?Listeler

Survivor Çağrı Atakan Kimdir?

Çukur dizisiyle ekranlarda izlediğimiz ve şimdi Survivor 2021 yarışmasında yer alan Çağrı Atakan Kimdir? Nereli ve Hangi dizilerde oynadı?

Survivor yarışmasının başlaması ile beraber herkesin ekranlara kilitlenmesine sebebiyet vermiştir. Performansları ve rekabetleri ile ise yarışmacıları tam bir merak konusu olmaktadır. İşte bu yarışmacılardan biri de ünlüler takımında yarışan Survivor Çağrı Atakan’dır. İşte bu sebeple de izleyicilerin çoğu hayatını başarılarını ve biyografisini öğrenmek amacıyla internette araştırma yapmaktadır. Çağrı Atakan kimdir sorusunun cevabını sizin için hazırladık.

Survivor Çağrı Atakan Kimdir? Hayatı

Çağrı Atakan, 1981 senesinde Ankara’da doğmuştur. Üniversite eğitimini Bilkent Üniversitesinde gerçekleştirerek lisans eğitimini tamamlamıştır. Daha sonrasında oyunculuk sektörüne atılarak dizilerde rol almaya başlamıştır. Oynadığı dizilerden biri ise Şahin Tepesi dizisidir. Çağrı Atakan’ın en bilinen rollerinden biri ise Çukur dizisinde  hayat verdiği Remzi karakteridir

İlk oynadığı dizi ise 2007 senesinde yer aldığı  “Arka Sıradakiler” dizisidir. Daha sonra oyunculuğa kısa bir ara vererek tiyatro ile ilgilenmiştir. Daha sonrasında 2018 senesinde “Şahin Tepesi” dizisinde “Yılmaz” karakterini canlandırmıştır. Çağrı Atakan günümüzde İstanbul’da yaşamaktadır. Diğer bir yandan ise dizi, sinema ve tiyatro projelerine ise devam etmektedir. Çağrı Atakan, bu yıl ise sevenlerini şaşırtarak  Survivor 2021 yarışmasında bir yarışmacı olarak ünlüler takımı kadrosunda yerini almıştır.

Survivor Çağrı Atakan Kimdir? Hayatı

Survivor Çağrı Atakan’ın Oynadığı Diziler

2018 – Şahin Tepesi (Yılmaz)

2017 – Çukur (Remzi)

2007 – Arka Sıradakiler

Çağrı Atakan’ın Merak Edilen Özel Hayatı

Çağrı Atakan survivora gideceğini ve bunun için kendini açlığa alıştırmaya çalıştığını ifade ederek sporla arasının iyi olduğunu bu sebeple de idmanlı da olduğunu belirtmiştir. Sosyetenin tanınan isimlerinden Eda Taşpınar ile gizlemedikleri bir ilişki yaşamakta olan  Çağrı Atakan, yakın bir zamanda yaşadıkları fikir anlaşmazlığı sonucunda dostça ayrıldıklarını dile getirmiştir. Aynı zamanda çukur diziyle ününe ün katan Çağrı Atakan, verdiği bir röportajda diziye başlamadan önce annesine kanser teşhisi konulduğunu ve de 1.5 sene kadar ömrünün kaldığının doktorlar tarafından söylendiğini ifade ederek çok üzüldüğünü belirtmiştir. Annesinin en büyük isteklerinden birinin, ünlü oyuncunun oyuncu olması üzerine ise de Çukur dizisinde rol almaya başladığını ve hayranlarından gelen tepkilerin annesini çok mutlu ettiğini de söyleyen Çağrı Atakan; bu olayın üzerin ise oyunculuk kariyerine devam etme kararı almıştır.

Çağrı Atakan instagram hesabı: @cagri.atakan

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu