Kimdir?Listeler

Survivor Batuhan Karacakaya Kimdir?

Survivor’da sergileyeceği performans da merak merak konusu. Peki, Batuhan Karacakaya kimdir? Hangi dizi ve filmlerde rol almıştır?

Survivor Batuhan Karacakaya kimdir? Survivor 2021 kadrosunda adından sıklıkla söz ettiren ve merak edilen isimlerden biri de Batuhan Karacakaya oldu. Batuhan Karacakaya, küçük yaşlarda rol aldığı ve dönemin en ilgi gören dizisi Aşk-ı Memnu’da Bülent Ziyagil karakterini canlandırmaktaydı. Kariyerinin zirvesini 7’li yaşlarında yaşayan Karacakaya, Aşk-ı Memnu zamanından beri sürekli olarak merak edilmekte. Survivor 2021 fragmanının yayınlanmasıyla birlikte göz önüne gelen ve dikkatleri üzerine çeken Karacakaya, birçok kişi tarafından ilgi görmeye devam ediyor. Üstelik Survivor’da sergileyeceği performans da merak merak konusu. Peki, Batuhan Karacakaya kimdir? Hangi dizi ve filmlerde rol almıştır?

Batuhan Karacakaya Hayatı

Batuhan Karacakaya Hayatı

Batuhan Karacakaya, 5 Şubat 1997 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Dizi sektörüne ilk adımlarını ise 7’li yaşlarında Aşk-ı Memnu dizisi ile atmıştır. Hazal Kaya, Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat gibi isimlerle kariyerine başlayan Batuhan Karacakaya, yer aldığı dizide Bülent Ziyagil karakterini canlandırmıştır. İki sezon olarak karşımıza çıkan dizi, dönemin en popüler ve çarpıcı dizileri arasında yer almaktır. Nitekim o dönemin seyircisini ekrana kitleyen nadir eserlerden bir tanesidir. Batuhan Karacakaya, Aşk-ı Memnu dizisinden sonra kariyerine Dersimiz Atatürk filmi ile devam etmiştir.

Batuhan Karacaya Kariyeri

Beşinci Boyut (2005)

Aşk-ı Memnu – Bülent Ziyagil (2008-2009)

Dersimiz Atatürk Filmi (2009)

Bekle Beni Filmi – Salih (2010)

Aşk Tesadüfleri Sever Filmi – Özgür (2011)

Sen De Gitme – Selim (2011)

Umutsuz Ev Kadınları – Mert  (2011-2013)

Uzun Hikaye Filmi – Mustafa (2012)

Diriliş: Ertuğrul – Dündar Bey (2016-2017)

Batuhan Karacakaya Boyu

2021 Survivor ünlüler kadrosuna dahil olan Batuhan Karacakaya hakkında merak edilen sorulardan bir tanesi de güncel kilosu ve boyu. Hafızalara Aşk-ı Memnu dizisinde rol aldığı Bülent Ziyagil karakteri ile kazınan Karacakaya, 1.82 boyunda. Mesleğiyle ilgili yaşadığı gelişmelerle adından sıklıkla bahsettiren oyuncu, Nişantaşı Üniversitesi İngilizce Mimarlık bölümünden mezun olmuştur. Geçtiğimiz süreç içerisinde kariyerine Diriliş Ertuğrul dizinde Dündar Bey olarak devam eden Batuhan Karacaya, günümüzde 2021 Survivor kadrosuna dahil olmuştur. Batuhan Karacakaya’nın Survivor’da nasıl performans sergileyeceği ise merak konusu.

Genç oyuncunun instagram hesabı: @karacakayaaa

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu