Kimdir?Listeler

Survivor Ayşe Yüksel Kimdir?

2021 Survivor gönüllüler takımında yer alacak olan Ayşe Yüksel kimdir? Kaç yaşındadır ve mesleği nedir? Bütün detaylara yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin en çok izlenen yarışma programlarından biri olan Survivor 2021 yılında da yeni kadrosu ile karşımızda. Birbirinden başarılı kişilerin yer aldığı kadroda merak edilenlerden biri de bu yıl ödülü hangi yarışmacının kazanacağı. 2021 Survivor fragmanlarının yayınlanması ve başlamasının ardından merak edilen isimlerden biri de Ayşe Yüksek oldu. Peki, 2021 Survivor gönüllüler takımında yer alacak olan Ayşe Yüksel kimdir? Kaç yaşındadır ve mesleği nedir?

Ayşe Yüksel Hayatı

Ayşe Yüksel Hayatı

2021 Survivor gönüllüler kadrosunda yer alan Ayşe Yüksel, 23 Mayıs 2000 tarihinde Düzce’de dünyaya gelmiştir. Henüz 20 yaşında olan Ayşe Yüksel, Survivor kadrosunda yaşı ile ilgili çeşitli iddialarda da bulunmuştur. Yaşının Survivor yarışmasına engel olmadığını dile getiren Yüksel, Düzce Üniversitesi Spor Yöneticiliği bölümünü okumaktadır. Survivor yarışmasına katılan Yüksel’in öğrenimi halen devam etmekte olup Spor Yöneticiliği 2. sınıf öğrencisidir.  Günümüzde ise öğrencilik ve aynı zamanda tenis antrenörlüğü yapmaktadır.

Ayşe Yüksel Spor ve Eğitim Hayatı

Ayşe Yüksel kimdir? 2021 Survivor gönüllüler kadrosunda yer almakta olan Yüksel, spora olan ilgisi ile dikkat çeken yarışmacılardan bir tanesidir. Ayşe Yüksel, 23 Mayıs 2000 tarihinde Düzce’de dünyaya gelmiştir. Günümüzde ise Düzce Üniversitesi Spor Yöneticiliği’ne başlamış olduğu eğitimine devam etmektedir. Yaptığı açıklamalarda spora olan ilgisini dile getiren Yüksel, ortaokulda masa tenisi eğitimi almış ve 7. Sınıfta ise halter eğitimine başlamıştır. Halter dalında Türkiye 3.lüğünü elde etmiştir. Halter dalında gösterdiği başarının ardından voleybol dalında ilerlemeye devam etmiştir. Voleybolda ilerlemeye devam ederken tenis antrenörlüğüne başlamış ve 4 yıldır da bu dalda ilerlemeye devam etmektedir. Spor hayatı oldukça renkli ve bilgili olan Ayşe Yüksel’in lise döneminde basketbol takımında yer aldığı da bilinmektedir. 2021 Survivor yarışmacılarından biri olan Ayşe Yüksel hakkında merak edilen sorulardan biri de performansının nasıl olduğu. 2021 Survivor gönüllüler yarışmacılarında olan ve dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Yüksel, Instagram hesabı @ayseyukselofficiall üzerinden yaptığı paylaşımda şu sözlere yer vermiştir:

‘’Gülen yüzümle güldürücem, rüzgarımla parkurları estiricem💪😊çıktığım bu yolda beni destekleyen herkese şimdiden teşekkür ederim🙏 Allah utandırmasın🤲 #survivor2021’’

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu