Kimdir?Listeler

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu Kimdir?

2021 Survivor Ünlüler Gönüllüler kadrosunda yer alan isimlerden biri de Aleyna Kalaycıoğlu oldu. Peki, Aleyna Kalaycıoğlu kimdir?

Ekranların en çok merak edilen yarışmalarından biri olan Survivor bu yıl da yeni kadrosuyla karşımızda. 2021 Survivor’da heyecan hızla devam ediyor. Performansı yüksek olan kişilerin ön plana çıktığı yarışmada bu sezon en çok konuşulacak kişiler de merak konusu. 2021 Survivor kadrosunda yer alan isimlerden biri de Aleyna Kalaycıoğlu oldu. Peki, Aleyna Kalaycıoğlu kimdir?

Aleyna Kalaycıoğlu Hayatı

Survivor 2021 gönüllüler kadrosunda yer alan isimlerden biri de Aleyna Kalaycıoğlu oldu. 1998 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. Bursa doğumlu olan Kalaycıoğlu, ilerleyen zamanlarda ailesi ile Yalova’ya taşınarak yaşamına bir müddet burada devam etmiştir. Henüz 10 yaşına geldiğinde anne ve babasının ayrılık kararı aldığını söyleyen Aleyna Kalaycıoğlu, bu süreçten sonra annesi ve kardeşi ile İstanbul’a taşınmıştır.

Aleyna Kalaycıoğlu Hayatı

Aleyna Kalaycıoğlu Eğitim ve Spor Hayatı

2021 Survivor gönüllüler takımında performansını sergilemeye başlamış olan Kalaycıoğlu, anne ve babasının ayrılı kararı almasının ardından İstanbul’a taşındığını ve hayatının değiştiğini dile getirmektedir. Bu değişimden sonra dil derslerine ağırlık veren Kalaycıoğlu, gösterdiği çabasının ardından Amerika Birleşik Devletleri’nde Uçak Mühendisliği bölümünü kazanmıştır. Aleyna Kalaycıoğlu, hayatının bu döneminden sonra ise spor geçmişi ile karşımıza çıkmaktadır. Nitekim, 10 yıldır voleybol dalı ile ilgilendiğini ve son üç yıldır ise beach voleybol okul takımında yer aldığını dile getirmiştir.

2021 Survivor gönüllüler kadrosunda yer alan Aleyna Kalaycıoğlu, Instaram hesabından yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi: ‘’Peşinden gidecek cesaretim vardı, gerçekleştirdiğim hayallerimi taçlandırmaya geliyorum! Bekle beni SURVIVOR kadın şampiyonluğu için geliyorum! 🚀 #survivor2021’’

Survivor yarışmasının yeni sezonunun başlamasının ardından merak edilen noktalardan biri de gönüllüler kadrosunda yer alan Aleyna Kalaycıoğlu’nun Instagram hesabı oldu. 2021 Survivor gönüllüler takımında yer alan yarışmacının Instagram hesabı şu şekildedir: ‘’@aleynakalayciogluu’’.

Genç yarışmacının Instagram ve çeşitli noktalardan yaptığı açıklamalar üzerine merak edilen sorulardan biri de performansının nasıl olduğudur. Survivor 2021 yılının erken dönemlerinde olunduğundan dolayı performans hakkında net bir cevap verilemese de ilerleyen dönemlerde yayınlanacak performans sıralamaları ile anlaşılabilir bir durum olacak.

İlginiz Çekebilir
pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu