ListelerTasarımlar ve Sanat

Surreal Düşüncelerle Hazırlanmış Harika Saç Tasarımları

Aşağıdaki fotoğraflar hakkında aslında çok şey söylemek isteriz ama bu sergiyi hazırlayanların söylediklerini yazsak sanırım yeterlidir. Gerçekten harika tasarımların yer aldığı ve yaratıcı bir fikirle geliştirilmiş muhteşem fotoğraflar.

Sanatçılardan;
Güçlerimizi birleştirmek için, her iki fotoğraf ve resim düzenleme, portre düz gerçekliğin ötesine gitmek ve daha ziyade konular bizim zengin iç canlarından bir bakış göstermek istedik. Maskeler arkasında, karmaşık ve hayalleri olan bir yol göstermek için.
Fikir çok ayrıntılı Rönesans saç kesimi ortaya çıktı. Şiirsel ama aynı zamanda modern bir görüntü tutarken konular üzerinden evrensel duygular kıvılcım olmak istedik.

Bu sergi (kavram ve fotoğraf) Anaıs Faubert, (kavram ve fotoğraf düzenleme) Geneviève Bellehumeur, Mary Ossa (saç) salon “Bar Rengi”, (MUÇA) ve Kristina Pileggi gelen olmadan mümkün olmazdı.

İlgili Makaleler
İlginiz Çekebilir
pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu