HaberlerTürkiye

Sünger Fabrikasını Alevler Sardı!

Kocaeli Gebze’de sünger fabrikasında yangın çıktı. Çıkan yangın itfaiye ekiplerinin çalışmalarıyla kontrol altına alınabildi fakat fabrika kullanılamaz duruma geldi.

Akşam saatlerinde meydana gelen yangının henüz neden meydana geldiği belli değil. Çıkan yangında patlamalar meydana gelmesiyle çevredekiler telaşa kapıldı. Yapılan aramalar üzerine çok sayıda itfaiye ekibi ve sağlık personeli bölgeye ulaştı. 

Fabrikanın dört bir yanını sarar alevler çevrede ki bulunan araçlara sıçradı. Bir çok araç yangında alevler içinde kaldı. Yangın kontrol altına alınıp yan fabrikalara sıçramaması için büyük bir çaba gösterildi. Güvenlik için fabrikanın önünden geçen yol trafiğe kapatıldı. D-100 kara yolu üzerinde bulunan fabrikanın İstanbul istikametinde ise ulaşım tek şeritten verildi.

Yangın kontrol altına alındı. İtfaiye ekipleri fabrikanın içerisinde çalışmalarını sürdürüyorlar. Henüz söndürme çalışmaları devam ediyor. Yangının çıkış nedeni henüz belirlenemedi. Nedenin belirlenmesi için soruşturma başlatıldı.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu