HaberlerTürkiye

Süleyman Soylu: “Bu seçim iptal edilmeseydi hiç içimize sinmeyecekti”

Soylu, Silivri’de konuk olduğu sahur programında, Silivri’de Belediye Başkanlığı’nın CHP’den Cumhur İttifakı’na geçmesinden büyük memnuniyet duyduğunu dile getirdi.

Türkiye’nin daha önceki alışkanlıklarının tekrar gündeme geldiğini vurgulayan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Türkiye’de bir Çubuk olayı oldu. Sayın CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu şehit cenazesine gitti. Yaşanan olaylardan sonra bana söylenmeyen kalmadı, istifaya davet ettiler. Senin koruma amirin koruma kursu almamış hayatı boyunca. Başka işlerle meşgul, belediyede iş takibi yapıyor. CHP Genel Merkezi’nde tanıdığınız biri varsa sorun ‘bunlar nasıl bir adamdır’ diye, herkes biliyor zaten. Meclis’te saldırı yapılıyor, bunların hiçbirinde güvenlik güçlerine bilgi verilmiyor” dedi.

Bakan Süleyman Soylu, problemin Türkiye’de bir dengesizlik oluşturmak olduğunu ifade ederek, Türkiye’yi, olumsuz bir güvenlik düşüncesiyle karşı karşıya bırakmanın hedeflendiğini ekledi.

superhaber.tv

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu