Komedi - EğlenceListeler

Sosyal Medyada Yapılan En Komik Paylaşımlar

Özellikle farklı görüşlere sahip milyonlarca insanın bir araya gelerek istediklerini paylaşmasını ve bu sayede bu içeriği bütün herkesin görmesini sağlayan sosyal medya ve bunların içerisinde az karakterle çok şey anlatmanızı isteyen twitter, insanların yaratıcılıklarını zorlayarak paylaştığı tweetlerden oluşuyor.

Paylaşılan bu twetlerin içerisinde bazı kullanıcılar çok anlamlı ve güzel tweet attığında takipçileri tarafından beğenilerek retweet ediliyor böylece kişiden kişiye yayılarak milyonlara ulaşabiliyor. Dedim ya her türden insan var diye, bazıları eğlence için kullandığın onların ortaya çıkardığı içerikler ise en komik tweetler olmaktadır. Fenomen hesapların bu paylaşımlarından bazılarını sizler için bir araya getirdim. Okuduğunuzda gülmemek için kendinizi tutmaya çalışacağınıza emim. İşte sosyal medyada paylaşılan en güzel Tweetler.


pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu